Вартість: 2,58 злотих з ПДВ/хв. Послугу надає Progress Plus s.c.
Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Варшава

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Змініть місце відправлення або прибуття.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
Змініть місце відправлення або прибуття.
+
Автобусні сполучення з Варшави здійснюються практично до всіх куточків Польщі, ми можемо легко дістатися до столиці країни практично з кожного польського міста. Варшава має що запропонувати і роками користується великою популярністю серед внутрішніх подорожей. Скільки коштує квиток до Варшави? Звичайно, ціна залежить від того, звідки ми починаємо свою подорож, і може становити близько десятка злотих, якщо ми їдемо з таких міст, як Лодзь або Седльце, а може досягти 60-70 злотих, якщо наш маршрут до столиці розпочнеться, наприклад, з Щецина. Також х Варшави ми можемо легко подорожувати до інших європейських країн.

Головний автовокзал Варшави – сполучення із залізничним вокзалом та аеропортом

Головний автовокзал („Центральний”) у Варшаві знаходиться за адресою Aleje Jerozolimskie 54, поруч із залізничною станцією Варшава Центральна. Автовокзал, серед інших, обслуговується такими знаними перевізниками, як Flixbus та Sindbad. Ми можемо легко поїхати звідти до інших польських міст. Дорога від Варшави до Познані триватиме близько 4 годин, Варшава-Гданськ – трохи більше 5 годин, а Варшава-Краків – близько 8 годин. З головного автовокзалу у Варшаві ми також можемо поїхати до більшості європейських міст, в т.ч. до Львова, Берліна, Відня, Будапешта та Барселони. Також є автобуси від головного автовокзалу до аеропорту імені Шопена, який знаходиться приблизно в 8 км від центру міста. Дорога до аеропорту, наприклад, лінією 175, займе близько півгодини (залежно від дорожнього руху).

Автобусні квитки до Варшави

Що варто побачити в Варшаві?

Варшава є не лише столицею Польщі, але й найбільшим містом країни за кількістю населення (понад 1 790 000 осіб). Варшава є важливим науковим, культурним, політичним та економічним центром. Купуючи квиток до цього міста, варто, насамперед, підготуватися до огляду визначних пам’яток. Королівський замок, Замкова площа, Старе місто, Театральна площа та Лазенки (Королівські стежки) – це лише деякі місця, де ви просто повинні побувати. Якщо ж ви залишитесь у місті довше, варто також відвідати наступні музеї: Національний музей, Музей польської армії та музей Варшавського повстання. Для любителів смачної їжі у Варшаві є сотні менших і більших ресторанів з місцевою та міжнародною кухнею. Людей, зацікавлених у розвагах, місто також не розчарує – є тут безліч пабів, клубів та дискотек.

Автобусні квитки до Варшави

Ви можете знайти дешеві автобусні квитки до Варшави завдяки пошуковій системі сполучень на веб-сайті EuroAvtobus.com.ua. Введіть дату відправлення та дізнайтеся, які перевізники пропонують поїздки до столиці Польщі. Оберіть варіант, який вам найбільше підходить, і придбайте квиток через Інтернет – ви отримаєте його в повідомленні на електронну пошту та в смс на мобільний телефон.

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів