Вроцлав

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Змініть місце відправлення або прибуття.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
Змініть місце відправлення або прибуття.
+
Вроцлав – це місто, яке розташоване на річці Одер, у Сілезькій низовині. Місто має зручне сполучення з іншими містами Польщі та Європи, а автобусні подорожі до Вроцлава здійснюються більшістю перевізників за дуже доступними цінами. Наприклад, ми можемо доїхати зі столиці до Вроцлава приблизно за 60 злотих, маршрут Познань-Вроцлав буде коштувати 25-35 злотих, а Щецин-Вроцлав – 60-70 злотих. Звичайно, довші поїздки будуть дорожчими – наприклад, купуючи квиток до Вроцлава з Ольштина, ми повинні розраховувати на витрати трохи більше 80 злотих.

Головний автовокзал у Вроцлаві – сполучення із залізничним вокзалом та аеропортом

Вроцлавський автовокзал розташований на вулиці Суха, на -2 рівні торгово-розважального та офісного центру «Вроцлавія». Поруч із ним знаходиться залізничний вокзал «Вроцлав Головний». До аеропорту Вроцлава можна дістатись на автобусі №106, який курсує кожні 15 хвилин, а час у дорозі, залежно від завантаженості доріг, може становити від 40 до 50 хвилин. Автовокзал обслуговується, з-поміж інших, такими перевізниками, як Flixbus, Busfor та Sindbad. Із Вроцлава ми можемо з легкістю вирушити до більшості міст країни. Наприклад, маршрут Вроцлав-Варшава автобус проїжджає приблизно за 5 годин, Вроцлав-Гдиня – за 9-10 годин, а Вроцлав-Катовіце – трохи більше 2 годин. На автобусі з Вроцлава ми також досить швидко дійдемо до Чеської Праги (подорож займе 9-10 годин) або до Дрездена (навіть менш ніж за 4 години).

Автобусні квитки до Вроцлава

Що варто побачити у Вроцлаві?

Купуючи квиток на автобус до Вроцлава, ми повинні приготуватись до великої кількості визначних пам’яток. Незважаючи на воєнні збитки, в місті велика кількість будівель або залишилася у початковому стані, або була відновлена ​​після війни. Безумовно, варто побачити Залу Століття, Старе місто та Рацлавицьку панораму, а також Королівський палац, Щитницький парк та Старе єврейське кладовище. Поїздка на автобусі до Вроцлава – це також унікальна можливість побачити на власні очі красиві кам’яниці, якими славиться це місто, в т.ч. Кам’яниця «Двір Польський», Кам’яниця «Під Золотим Сонцем» і Кам’яниця «Під Грифами».

Автобусні квитки до Вроцлава

Не витрачайте свій час на пошук квитків на автобуси до Вроцлава на веб-сайтах перевізників. Замість цього перейдіть на веб-сайт EuroAvtobus.com.ua та скористайтеся швидкою пошуковою системою автобусних сполучень. Виберіть пропозицію за найкращою ціною та придбайте квиток на автобус через Інтернет. Використовуючи наш інструмент, ви дізнаєтесь про унікальні акції, підготовлені перевізниками, що співпрацюють з нами, для своїх клієнтів!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів