Гданськ

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Змініть місце відправлення або прибуття.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
Змініть місце відправлення або прибуття.
+
Гданськ — це місто, до якого кожного року приїжджає багато туристів як з Польщі, так і з-за кордону. Цей провідний елемент Триміста має що запропонувати, тому варто планувати тривале перебування тут, адже одного дня точно не вистачить, щоб відвідати усі його визначні пам’ятки, тим більше, що поїздки на автобусі до Гданська стають дешевшими. Як провести час у цьому прекрасному місті і спланувати комфортну подорож?

Автобус до Гданська

Перебуваючи в Гданську, кожен турист повинен знайти час, щоб прогулятися по захоплюючому старому місту. Головною визначною пам’яткою міста залишається вул. Довга, з багатьма старовинними кам’яницями та ратушею в готично-ренесансному стилі. Багато людей приїжджають до міста також, щоб відвідати Європейський центр солідарності – сучасний музей, в якому проводиться безліч цікавих культурно-історичних подій. Цікавим фактом є те, що саме тут знаходиться кабінет Леха Валенси, першого голови НСПС „Солідарність”. Також приморське місто не залишилось і без Морського музею, поділеного на тематичні філії.

Автобусні квитки до Гданська

Дістатися до Гданська майже з будь-якого польського міста можна на автобусі. Для цього ви можете придбати дешеві квитки на EuroAvtobus.com.ua Кінцевою зупинкою служить автовокзал, що знаходиться за адресою вул. 3 травня, 12.

На який час в дорозі слід розраховувати, коли плануєте автобусну поїздку до Гданська з великих міст? Варшава-Гданськ – час у дорозі з Варшави до Гданська складає лише 3,5 годин, а виїзд відбувається із автовокзалу Варшава-Західна. Краків-Гданськ – хочете поїхати автобусом до Гданська з Кракова? Подорож займе близько 6,5 годин, з відправленням із автовокзалу за адресою вул. Босацька 18, що в самому центрі міста. Автобуси Вроцлав-Гданськ – від автовокзалу у Вроцлаві, який розташований у ТЦ “Вроцлавія”, ви доїдете до Гданська приблизно за 5 годин.

Як ви можете бачити, навіть із віддалених куточків Польщі можна швидко дістатися до Гданська автобусом. Заплануйте свою поїздку сьогодні і купіть дешевий квиток до Гданська – найкрасивішого міста Триміста.

Найбільші визначні пам’ятки Гданська:
• Музей бурштину
• Будинок Уфагена – Музей міських інтер’єрів
• Фонтан Нептуна в Гданську
• Ратуша Головного Міста
• Королівський шлях у Гданську (вулиця Довга та Базар Довгий)
• Кранові ворота в Гданську
• Базиліка Святої Діви Марії в Гданську
• Музей Другої світової війни та Вестерплатте
• Європейський центр солідарності

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів