Вартість: 2,58 злотих з ПДВ/хв. Послугу надає Progress Plus s.c.
Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Катовіце

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Змініть місце відправлення або прибуття.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
Змініть місце відправлення або прибуття.
+
Катовіце є найбільшим містом у верхньосілезькій агломерації за кількістю населення. Ми можемо легко купити квитки на автобуси до Катовіце у більшості вітчизняних перевізників. За квиток на маршруті Варшава-Катовіце ми заплатимо близько 40-50 злотих. Якщо ми вирушимо з півдня Польщі, наприклад, з Гданська – то близько 100 злотих. Однак ми витратимо менше на квиток до Катовіце, вирушаючи із Вроцлава (близько 30 злотих) або Кракова (близько 20 злотих). Це звичайно стандартні ціни – якщо хтось із перевізників організує акцію, вони будуть ще нижчими.

Головний автовокзал Катовіце – сполучення із залізничним вокзалом та аеропортом

Автовокзал у Катовіце розташований на вулиці Піотра Скаргі, 1 і обслуговує як обласні, так і міжнародні сполучення (включаючи Львів, Берлін, Прагу та Відень). Залізничний вокзал знаходиться на відстані 1,4 км від автовокзалу, до нього можна дістатися автобусом або на таксі. До міжнародного аеропорту Катовіце в Пижовицях ми можемо дістатися автобусами громадського транспорту або приватних компаній. Через те, що аеропорт знаходиться в 45 км від центру Катовіце, ми не рекомендуємо їхати на таксі (це було б досить дороге рішення).

Що варто побачити в Катовіце?

Що варто побачити в Катовіце?

Сідаючи на автобус до Катовіце, деякі люди задаються питанням, що варто відвідати в цьому місті. Ось декілька підказок: у Катовіцах є кілька десятків житлових будинків 19-го та початку 20-го століть (включаючи садибу Нікішовець), а найстарішою спорудою є дерев’яна церква св. Архангела Михаїла (16 століття). Також заслуговують на увагу палаци, такі як палац Гольдштейнів та палац Заленже. Ви також повинні відвідати Сілезький музей, Собор Христа Короля та Костел Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Не забуваймо про знамениту арену Сподек і хоча б раз прогуляємося чарівною вулицею Маріацка. Якщо у вас буде достатньо часу, рекомендуємо також відвідати природні заповідники, розташовані в місті – Ліс Мурцковський та Охоєць.

Автобусні квитки до Катовіце

Дешевий автобусний квиток до Катовіце? Звичайно – просто скористайтеся пошуковою системою сполучень на веб-сайті EuroAvtobus.com.ua та порівняйте наявні пропозиції на автобусні поїздки до цього унікального міста. Інструмент, який ми надаємо, повідомить вас про останні акції, і ви зможете придбати квиток до Катовіце через Інтернет – не виходячи з дому та без черги. Не зволікайте – оберіть пропозицію, яка найкраще відповідає вашим очікуванням вже сьогодні, і вирушайте в дорогу!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів