Вартість: 2,58 злотих з ПДВ/хв. Послугу надає Progress Plus s.c.

Краків

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
+
Краків – одне з тих польських міст, які прекрасно пов’язані як з іншими містами країни, так і з Європою. До перших легко дістатися, придбавши квиток на автобус з Кракова. Така поїздка є не тільки дуже комфортною, але і недорогою. Ми заплатимо «копійки» за подорож з Кракова до околиць. До Катовіце ми дістанемось всього за декілька злотих. З іншого боку, поїздка на автобусі за маршрутом Краків-Варшава коштує близько 60-70 злотих, а Краків-Гдиня – близько 120 злотих. Звичайно, це стандартні ціни, і слід пам’ятати, що перевізники часто організовують привабливі акції як для поїздок по Польщі, так і до інших європейських країн.

Головний автовокзал Кракова – сполучення із залізничним вокзалом та аеропортом

Автовокзал MDA розташований у самому центрі Кракова, на вулиці Bosacka, 18. До площі Головний ринок можна дійти пішки приблизно за чверть години. Поруч із автовокзалом знаходиться залізнична станція Краків-Головний, а також зупинки громадського транспорту. До аеропорту Яна Павла II у Баліце ми можемо дістатись лініями 292 та 208 вдень, а також лінією 902 вночі (поїздка з Варшави – трохи більше 4 годин). Автовокзал MDA також обслуговується перевізниками, що пропонують міжнародні перевезення (наприклад, Flixbus), в т.ч. до України, Білорусі, Німеччини та Австрії.

Автобусні квитки до Кракова

Що варто побачити в Кракові?

Майже кожна людина, яка купує квиток до Кракова, знає, що повинна, в першу чергу, побачити Ринкову площу та Королівський замок «Вавель». Однак на цьому визначні пам’ятки, які пропонує це місто, не закінчуються. Краків – це також Суконні ряди та Костел Діви Марії, це Костел святої Ганни, район Казімєж та курган Костюшки, це Національний музей, Етнографічний музей та музей Ягеллонського університету. У цьому місті знаходиться прекрасна Краківська філармонія ім. Кароля Шимановського, а також щороку проводиться фестиваль єврейської культури. Люди, які шукають кулінарного досвіду, також не будуть розчаровані, оскільки в Кракові є багато закусочних (лише на Головній ринковій площі їх понад 50).

Автобусні квитки до Кракова

Як знайти дешеві квитки до Кракова, а також автобусні сполучення з Кракова в інші міста Польщі та Європи? Звичайно, ви можете відвідувати веб-сайти кожного перевізника, але це забирало б багато часу. Набагато кращим рішенням є використання пошукової системи автобусних сполучень на веб-сайті EuroAvtobus.com.ua. Все, що вам потрібно зробити – це вибрати дату та пункт призначення, а розширений сервіс надасть нам пропозиції принаймні від кількох різних перевізників, з яких ви зможете обрати найбільш вигідну для вас. Ви можете придбати квиток через Інтернет, не виходячи з дому та в будь-який час доби.

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів