Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Краків

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Змініть місце відправлення або прибуття.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
Змініть місце відправлення або прибуття.
+
Краків – одне з тих польських міст, які прекрасно пов’язані як з іншими містами країни, так і з Європою. До перших легко дістатися, придбавши квиток на автобус з Кракова. Така поїздка є не тільки дуже комфортною, але і недорогою. Ми заплатимо «копійки» за подорож з Кракова до околиць. До Катовіце ми дістанемось всього за декілька злотих. З іншого боку, поїздка на автобусі за маршрутом Краків-Варшава коштує близько 60-70 злотих, а Краків-Гдиня – близько 120 злотих. Звичайно, це стандартні ціни, і слід пам’ятати, що перевізники часто організовують привабливі акції як для поїздок по Польщі, так і до інших європейських країн.

Головний автовокзал Кракова – сполучення із залізничним вокзалом та аеропортом

Автовокзал MDA розташований у самому центрі Кракова, на вулиці Bosacka, 18. До площі Головний ринок можна дійти пішки приблизно за чверть години. Поруч із автовокзалом знаходиться залізнична станція Краків-Головний, а також зупинки громадського транспорту. До аеропорту Яна Павла II у Баліце ми можемо дістатись лініями 292 та 208 вдень, а також лінією 902 вночі (поїздка з Варшави – трохи більше 4 годин). Автовокзал MDA також обслуговується перевізниками, що пропонують міжнародні перевезення (наприклад, Flixbus), в т.ч. до України, Білорусі, Німеччини та Австрії.

Автобусні квитки до Кракова

Що варто побачити в Кракові?

Майже кожна людина, яка купує квиток до Кракова, знає, що повинна, в першу чергу, побачити Ринкову площу та Королівський замок «Вавель». Однак на цьому визначні пам’ятки, які пропонує це місто, не закінчуються. Краків – це також Суконні ряди та Костел Діви Марії, це Костел святої Ганни, район Казімєж та курган Костюшки, це Національний музей, Етнографічний музей та музей Ягеллонського університету. У цьому місті знаходиться прекрасна Краківська філармонія ім. Кароля Шимановського, а також щороку проводиться фестиваль єврейської культури. Люди, які шукають кулінарного досвіду, також не будуть розчаровані, оскільки в Кракові є багато закусочних (лише на Головній ринковій площі їх понад 50).

Автобусні квитки до Кракова

Як знайти дешеві квитки до Кракова, а також автобусні сполучення з Кракова в інші міста Польщі та Європи? Звичайно, ви можете відвідувати веб-сайти кожного перевізника, але це забирало б багато часу. Набагато кращим рішенням є використання пошукової системи автобусних сполучень на веб-сайті EuroAvtobus.com.ua. Все, що вам потрібно зробити – це вибрати дату та пункт призначення, а розширений сервіс надасть нам пропозиції принаймні від кількох різних перевізників, з яких ви зможете обрати найбільш вигідну для вас. Ви можете придбати квиток через Інтернет, не виходячи з дому та в будь-який час доби.

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів