Вартість: 2,58 злотих з ПДВ/хв. Послугу надає Progress Plus s.c.
Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Лодзь

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Змініть місце відправлення або прибуття.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
Змініть місце відправлення або прибуття.
+
Лодзь – місто в центральній Польщі, яке дуже добре пов’язане з іншими містами країни, а також з Європою. Ми можемо легко придбати квитки до Лодзі у внутрішніх перевізників. Автобус проїжджає маршрут Варшава-Лодзь менш ніж за дві години, і ми заплатимо лише близько десятка злотих за дорогу. Коли справа стосується виїзду з інших міст, час у дорозі до Лодзі може бути різним. Наприклад: купуючи квиток до Лодзі у Вроцлаві, ми їхатимемо приблизно 3 години, з Гданська – близько 5 годин, а з Кракова – близько 4 годин. Звичайно, час у дорозі приблизний – багато що залежить, наприклад, від погодних умов або руху на маршруті.

Головний автовокзал у Лодзі – сполучення із залізничним вокзалом та аеропортом

Автовокзал Лодзь-Каліська знаходиться на вулиці Каролевська, 55, і його обслуговують, з-поміж інших, такі перевізники, як Sindbad, Flixbus або Infobus. Від вокзалу здійснюються як внутрішні, так і міжнародні сполучення. Залізничний вокзал знаходиться поруч із автовокзалом. Аеропорт Лодзі ім. Владислава Реймонта розташований за 6 км від центру міста, а дістатися до нього ми можемо з автовокзалу автобусами 65А та 65В. Подорож триває 15-20 хвилин, залежно від дорожнього руху.

Що варто побачити в Лодзі?

Купуючи квиток на автобус до Лодзі, багато хто думає насамперед про прогулянку історичною вулицею Пьотрковська, але це не єдина визначна пам’ятка, яку може запропонувати це унікальне місто. Варто відвідати, наприклад, Центральний музей текстилю, Музей Палац Гербста та Музей міста Лодзь. Також заслуговують на увагу Ботанічний сад та Планетарій EC1, розташовані поруч із залізничним вокзалом Лодзь Фабрична. У свою чергу, на станції Редегаст знаходиться Парк вцілілих – місце, пов’язане з лодзьким гетто. Мало хто усвідомлює, що Лодзь – місто, наповнене зеленню, тому, опинившись у ньому, варто прогулятися одним із парків та/або відвідати Лагевницький ліс.

Автобусні квитки до Лодзі

Зайдіть на EuroAvtobus.com.ua і придбайте дешевий квиток до Лодзі за допомогою нашої пошукової системи автобусних маршрутів. Введіть дату відправлення та дізнайтеся, які пропозиції вам підготували перевізники. Виберіть зі списку варіант, який вам найбільше підходить, і придбайте квиток через Інтернет – у будь-який час і без черг. Ви отримаєте його на свою електронну пошту та на мобільний телефон і покажете водієві при посадці в транспортний засіб. Це дійсно просто і дуже зручно!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів