Вартість: 2,58 злотих з ПДВ/хв. Послугу надає Progress Plus s.c.

Люблін

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
+
Люблін – місто на сході Польщі, столиця Люблінського воєводства та повіту, а також центральний осередок Люблінської агломерації. З Любліна ми можемо легко дістатися автобусом майже до кожного міста Польщі, а також до вибраних місць Європи. Якщо ми хочемо придбати квиток на автобус до Любліна, з цим також не буде проблем – такі квитки пропонує багато перевізників, що працюють у Польщі. Скільки часу потрібно для того, щоб дістатися до Любліна? Ось кілька прикладів: маршрут Гданськ-Люблін займає близько 8-10 годин, Варшава-Люблін – менш ніж 3 години, а Краків-Люблін – трохи більше 5 годин, з Вроцлава або Білостока ми дістанемось до Любліна приблизно за 9 годин. Скільки коштує квиток до Любліна? Зазвичай ціни варіюються від 25-50 злотих, але можна натрапити на акції, тоді ми заплатимо менше за таку поїздку.

Головний автовокзал у Любліні – сполучення із залізничним вокзалом та аеропортом

Автовокзал в Любліні, який розташований за адресою Aleja Tysiąclecia 6, що лише за 1 кілометр від центру міста, обслуговує як місцеве, так і міжміське сполучення – з-поміж інших, курсують такі перевізники, як Sindbad, Eurolines, PKS “Polonus” та Flixbus. Поруч є автобусні зупинки. Залізнична станція розташована на південь від центру міста, а саме на плацу Dworcowym. Ви можете доїхати до нього автобусними лініями 1, 13 та 152, а також на таксі. Міжнародний аеропорт Любліна розташований за 10 км від центру міста, а дістатися до нього можна потягом або автобусом №5.

Автобусні квитки до Любліна

Що варто побачити в Любліні?

Люблін – найбільший науковий та культурний центр на східній стороні річки Вісла. Купуючи квиток до Любліна, ми можемо підготуватися до відвідування пам’яток (яких у місті багато) та розваг. Що варто подивитися в Любліні? Безумовно, Старе місто, адже саме в його районі зосереджена історична архітектура. Середньовічні Краківські ворота, Люблінський замок, Каплиця Святої Трійці або готична оборонна вежа – лише деякі пам’ятки, які варто побачити. Люблінське підземелля, ​​що проходить під будівлями Старого міста, також є дуже популярним. Люблін – це також місто культурних подій – саме тут відбуваються Карнавал Циркових Артистів та Ягелонський ярмарок.

Автобусні квитки до Любліна

Хочете поїхати в подорож до Любліна? Якщо так, перейдіть сьогодні на EuroAvtobus.com.ua і придбайте дешевий квиток на автобус до Любліна. Наша пошукова система сполучень запропонує вам поїздку до Любліна від кількох різних перевізників – оберіть ту, яка вам найбільше підходить. Ви можете придбати квиток до Любліна через Інтернет, не виходячи з дому, після чого отримаєте його на свій мобільний телефон та на електронну пошту. Достатньо показати його водієві при посадці в транспортний засіб. Бажаємо вам гарної дороги!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів