Вартість: 2,58 злотих з ПДВ/хв. Послугу надає Progress Plus s.c.
Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Люблін

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Змініть місце відправлення або прибуття.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
Змініть місце відправлення або прибуття.
+
Люблін – місто на сході Польщі, столиця Люблінського воєводства та повіту, а також центральний осередок Люблінської агломерації. З Любліна ми можемо легко дістатися автобусом майже до кожного міста Польщі, а також до вибраних місць Європи. Якщо ми хочемо придбати квиток на автобус до Любліна, з цим також не буде проблем – такі квитки пропонує багато перевізників, що працюють у Польщі. Скільки часу потрібно для того, щоб дістатися до Любліна? Ось кілька прикладів: маршрут Гданськ-Люблін займає близько 8-10 годин, Варшава-Люблін – менш ніж 3 години, а Краків-Люблін – трохи більше 5 годин, з Вроцлава або Білостока ми дістанемось до Любліна приблизно за 9 годин. Скільки коштує квиток до Любліна? Зазвичай ціни варіюються від 25-50 злотих, але можна натрапити на акції, тоді ми заплатимо менше за таку поїздку.

Головний автовокзал у Любліні – сполучення із залізничним вокзалом та аеропортом

Автовокзал в Любліні, який розташований за адресою Aleja Tysiąclecia 6, що лише за 1 кілометр від центру міста, обслуговує як місцеве, так і міжміське сполучення – з-поміж інших, курсують такі перевізники, як Sindbad, Eurolines, PKS “Polonus” та Flixbus. Поруч є автобусні зупинки. Залізнична станція розташована на південь від центру міста, а саме на плацу Dworcowym. Ви можете доїхати до нього автобусними лініями 1, 13 та 152, а також на таксі. Міжнародний аеропорт Любліна розташований за 10 км від центру міста, а дістатися до нього можна потягом або автобусом №5.

Автобусні квитки до Любліна

Що варто побачити в Любліні?

Люблін – найбільший науковий та культурний центр на східній стороні річки Вісла. Купуючи квиток до Любліна, ми можемо підготуватися до відвідування пам’яток (яких у місті багато) та розваг. Що варто подивитися в Любліні? Безумовно, Старе місто, адже саме в його районі зосереджена історична архітектура. Середньовічні Краківські ворота, Люблінський замок, Каплиця Святої Трійці або готична оборонна вежа – лише деякі пам’ятки, які варто побачити. Люблінське підземелля, ​​що проходить під будівлями Старого міста, також є дуже популярним. Люблін – це також місто культурних подій – саме тут відбуваються Карнавал Циркових Артистів та Ягелонський ярмарок.

Автобусні квитки до Любліна

Хочете поїхати в подорож до Любліна? Якщо так, перейдіть сьогодні на EuroAvtobus.com.ua і придбайте дешевий квиток на автобус до Любліна. Наша пошукова система сполучень запропонує вам поїздку до Любліна від кількох різних перевізників – оберіть ту, яка вам найбільше підходить. Ви можете придбати квиток до Любліна через Інтернет, не виходячи з дому, після чого отримаєте його на свій мобільний телефон та на електронну пошту. Достатньо показати його водієві при посадці в транспортний засіб. Бажаємо вам гарної дороги!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів