Вартість: 2,58 злотих з ПДВ/хв. Послугу надає Progress Plus s.c.

Перемишль

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
+
Перемишль – місто на південному сході Польщі, розташоване на річці Сан. Він має хороше сполучення з рештою країни, тому ми можемо легко купити квиток на автобус до Перемишля у одного з перевізників. Час у дорозі до цього міста залежатиме від місця відправлення. Наприклад: маршрут Варшава-Перемишль займає трохи більше 7 годин, а маршрут Краків-Перемишль – менш ніж 4 години. Нам слід підготуватися до довшої подорожі, наприклад, під час виїзду з Гданська (приблизно 14 годин), Вроцлава (приблизно 8 годин) або Білостока (приблизно 8 годин). Зазвичай ми заплатимо 30-60 злотих за квиток на автобус до Перемишля, але якщо натрапити на акції, ціна буде ще дешевшою.

Головний автовокзал у Перемишлі – сполучення із залізничним вокзалом та аеропортом

Автовокзал у Перемишлі знаходиться на вулиці Стефана Чарнецького, 7, приблизно за 700 метрів від центру міста. Залізнична станція знаходиться ще ближче – щоб дістатися до неї, достатньо пройти трохи більше 300 метрів. Автовокзал у Перемишлі обслуговується, з-поміж інших, такими перевізниками, як Sindbad, PKS „Polonus” та Eurolines. Неподалік від станції також є зупинки міських автобусів. Хоча Перемишль не має власного пасажирського аеропорту, проте ми можемо відносно швидко, приблизно за 1,5 години, дістатися до аеропорту Жешув-Ясьонка на автобусі.

Що варто побачити в Перемишлі?

Перемишль був королівським містом Першої Речі Посполитої, а також столицею Перемишльського краю, що входив до складу Руського воєводства. У 2018 році комплекс Старого міста Перемишля та комплекс Перемишльської фортеці були внесені до списку історичних пам’яток. Купуючи квиток до Перемишля, варто насамперед підготуватися до екскурсій. Замок у Перемишлі, палац Любомирських, костел Пресвятої Трійці, Візантійсько-українська православна церква Вознесіння Господнього, Засанська синагога, фрагменти міських стін, залізничний міст 1891 року – це лише деякі пам’ятки, які варто побачити в Перемишлі.

Автобусні квитки до Перемишля

Роздумуєте у кого з перевізників купити квиток на автобус до Перемишля? Не витрачайте час на нудні порівняння пропозицій – натомість скористайтеся пошуковою системою автобусних сполучень на EuroAvtobus.com.ua і придбайте квиток до Перемишля, не виходячи з дому! Наш інструмент постійно оновлює інформацію від туристичних компаній, тож, використовуючи його, ви першими дізнаєтесь про всі привабливі акції, які пропонують перевізники, на автобусну поїздку до Перемишля.

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів