Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Перемишль

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Змініть місце відправлення або прибуття.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
Змініть місце відправлення або прибуття.
+
Перемишль – місто на південному сході Польщі, розташоване на річці Сан. Він має хороше сполучення з рештою країни, тому ми можемо легко купити квиток на автобус до Перемишля у одного з перевізників. Час у дорозі до цього міста залежатиме від місця відправлення. Наприклад: маршрут Варшава-Перемишль займає трохи більше 7 годин, а маршрут Краків-Перемишль – менш ніж 4 години. Нам слід підготуватися до довшої подорожі, наприклад, під час виїзду з Гданська (приблизно 14 годин), Вроцлава (приблизно 8 годин) або Білостока (приблизно 8 годин). Зазвичай ми заплатимо 30-60 злотих за квиток на автобус до Перемишля, але якщо натрапити на акції, ціна буде ще дешевшою.

Головний автовокзал у Перемишлі – сполучення із залізничним вокзалом та аеропортом

Автовокзал у Перемишлі знаходиться на вулиці Стефана Чарнецького, 7, приблизно за 700 метрів від центру міста. Залізнична станція знаходиться ще ближче – щоб дістатися до неї, достатньо пройти трохи більше 300 метрів. Автовокзал у Перемишлі обслуговується, з-поміж інших, такими перевізниками, як Sindbad, PKS „Polonus” та Eurolines. Неподалік від станції також є зупинки міських автобусів. Хоча Перемишль не має власного пасажирського аеропорту, проте ми можемо відносно швидко, приблизно за 1,5 години, дістатися до аеропорту Жешув-Ясьонка на автобусі.

Що варто побачити в Перемишлі?

Перемишль був королівським містом Першої Речі Посполитої, а також столицею Перемишльського краю, що входив до складу Руського воєводства. У 2018 році комплекс Старого міста Перемишля та комплекс Перемишльської фортеці були внесені до списку історичних пам’яток. Купуючи квиток до Перемишля, варто насамперед підготуватися до екскурсій. Замок у Перемишлі, палац Любомирських, костел Пресвятої Трійці, Візантійсько-українська православна церква Вознесіння Господнього, Засанська синагога, фрагменти міських стін, залізничний міст 1891 року – це лише деякі пам’ятки, які варто побачити в Перемишлі.

Автобусні квитки до Перемишля

Роздумуєте у кого з перевізників купити квиток на автобус до Перемишля? Не витрачайте час на нудні порівняння пропозицій – натомість скористайтеся пошуковою системою автобусних сполучень на EuroAvtobus.com.ua і придбайте квиток до Перемишля, не виходячи з дому! Наш інструмент постійно оновлює інформацію від туристичних компаній, тож, використовуючи його, ви першими дізнаєтесь про всі привабливі акції, які пропонують перевізники, на автобусну поїздку до Перемишля.

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів