Познань

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Змініть місце відправлення або прибуття.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
Змініть місце відправлення або прибуття.
+
Познань – це, безперечно, одне з найкрасивіших польських міст. Бажаючі пізнати його історію можуть відвідати місто, придбавши квитки на автобуси до Познані – буквально за кілька годин ви зможете дістатися до нього майже з усіх куточків Польщі. Дізнайтеся, які туристичні визначні пам’ятки міста є найпопулярнішими, і заплануйте свою поїздку вже сьогодні.

Познань – місто захоплюючих пам’яток

Хоча Познань рідко згадують серед найкрасивіших міст Польщі, важливо знати, що це місце приховує багато історичних таємниць. Любителі пам’яток будуть у захваті від його чарівності. Які визначні пам’ятки Познані є найпопулярнішими?

Автобусні квитки до Познані

Познанська ратуша та знамениті козликами
Ратуша епохи Відродження – найкрасивіша будівля у старому центрі Познані. Важливим її елементом є козлики, які щодня о 12 годині буцаються 12 разів. Саме тут туристи роблять найбільше фотографій.

Імператорський замок у Познані
Імператорський замок був побудований для німецького імператора Вільгельма II. В наш час його можна відвідати з гідом. З-поміж інших, всередині є зали з безліччю цінних творів мистецтва.

Тумський острів
Саме тут знаходиться знаменитий собор з історичними надгробками 15 століття, а також укріплення з початку 10 століття. Також варто відвідати інтерактивний історичний центр острова Тумського.

Автобусні квитки до Познані

Якщо ви хочете заощадити, рекомендуємо для подорожі до Познані обрати автобус. Завдяки дешевим квиткам на EuroAvtobus.com.ua ви сплануєте ідеальну поїздку до міста, сповненого визначних пам’яток. Дістатися до Познані можна практично з будь-якої частини Польщі.

Автобуси Познань-Закопане
Дістатися з Закопаного до Познані по автомагістралі можна всього за 5 годин. Від автовокзалу за адресою Ożarowska 97 ви доїдете до вулиці Matyi 2, яка знаходиться в самому центрі Познані.

Познань-Варшава. Скільки часу займе подорож?
Усього за 3 години ви доїдете до Познані з Варшави на автобусі, починаючи свій маршрут з Варшави Західної.

Автобуси з Познані до Кракова
Якщо ви їдете автобусом до Познані з Кракова, приготуйтесь до 4-годинної подорожі, яка розпочнеться з вулиці Bosacka 18, в самому центрі міста (поруч із залізничним вокзалом).

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів