Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Щецин

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Змініть місце відправлення або прибуття.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
Змініть місце відправлення або прибуття.
+
Плануєте поїздку до Щецина? Замість того, щоб витрачати довгі години на дорогу потягом, рекомендуємо обрати поїздку на автобусі, адже автобусні квитки до Щецина стають щораз дешевшими, а сама мандрівка набагато зручнішою. Ми розповімо про те, де придбати найдешевші квитки та куди піти під час візиту до цікавого Щецина.

Донедавна Щецин ще не асоціювався з провідними містами, де можна цікаво провести час. Однак за останні роки багато що змінилося, і місто на півночі Польщі приваблює туристів безліччю цікавих визначних місць. Варто відвідати Щецин влітку – тоді місто приваблює відвідувачів безліччю заходів під відкритим небом.

Автобусні квитки до Щецина

Що варто побачити в Щецині?

Ось кілька прикладів визначних пам’яток міста, які користуються великою популярністю серед туристів:

Підземні туристичні маршрути
Любителів історії зацікавлять підземні маршрути, де ви зможете дізнатись про долю Щецина. Найцікавіші з них відносяться до Другої світової та холодної воєн.

Колесо огляду
Це одне з найбільших в Польщі «чортових коліс». Звідси відкривається прекрасний вид на все місто.

Літні кінотеатри
Влітку Щецин заповнений кінотеатрами під відкритим небом, де теплими вечорами можна переглянути найвідоміші фільми. Це чудова ідея для святкового вечора.

Автобусні квитки до Щецина

Купити квиток на автобус до Щецина можна на веб-сайті EuroAvtobus.com.ua де ви знайдете безліч дешевих та зручних сполучень з різних польських міст. Автобуси до Щецина довезуть вас до головного автовокзалу, що розміщений за адресою: plac Grodnicki 1. Скільки часу триватиме подорож?

Автобуси Щецин-Варшава
Із автовокзалу Варшава-Західна ви доїдете до Щецина трохи більше ніж за 5 годин.

Автобусні перевезення Щецин-Катовіце
Ви їдете до Щецина з Сілезії? Автобусом від Plac Skargi 1, вздовж автостради, ви дістанетесь до Щецина приблизно за 5 годин.

Автобуси Щецин-Познань
Подорож до Щецина з Познані буде короткою, близько 2 годин. Автобуси відправляються зі станції на площі Matyi 2.

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів