Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Вінниця

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Змініть місце відправлення або прибуття.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
Змініть місце відправлення або прибуття.
+
Вінниця – це місто, яке розташоване в центральній частині України, на сході Поділля. Купуючи автобусні квитки до Вінниці, нам слід приготуватися до більш тривалої подорожі, але міжнародні перевізники знають, як зробити поїздку максимально комфортною. Скільки часу займає шлях до Вінниці? Ось кілька прикладів: з Варшави та Кракова ми дістанемось туди приблизно за 16 годин, а от подорож з Познані (приблизно 20 годин), Щецина (близько 25 годин) або Вроцлава (приблизно 18 годин) займе дещо більше часу. Якщо ж, з іншого боку, ми вирушимо до Вінниці з міста, що розміщене ближче східного кордону, то автобусна подорож буде відповідно коротшою (наприклад, з Любліна дорога займе у нас близько 11 годин).

Головний автовокзал Вінниці – сполучення із залізничним вокзалом та аеропортом

Головний автовокзал у Вінниці знаходиться за адресою вул. Київська, 8. До залізничного вокзалу ви можете дістатись звідси на автобусі. Станція Вінниця пропонує денні та нічні сполучення як з іншими українськими містами, так і за кордон, наприклад, до Москви чи Будапешта, а з 2017 року також до Перемишля (прямий потяг). Аеропорт Вінниці знаходиться в 10 км від центру міста і до нього можна дістатися на громадському транспорті (лінія 33), а час в дорозі до аеропорту становить приблизно 30 хвилин.
Автобус до Вінниці

Що варто побачити у Вінниці?

Вінниця – місто на берегах Південного Бугу, яке нараховує понад 370 тисяч. жителів і є одним з найбільш доглянутих міст України. Варто додати, що понад 200 років воно належало до Речі Посполитої. Купуючи автобусні квитки до Вінниці, ми можемо бути впевнені в тому, що знайдемо для себе щось цікаве у цьому місті. Зокрема, задоволеними будуть любителі пам’яток, адже їх у Вінниці досить багато – варто відмітити Вінницькі мури 17 століття, готель «Савой» 1912 року, дерев’яну церкву св. Миколая з 1746 року та Вінницьку дитячу художню школу (будинок мецената Длуголенцького), побудований у стилі модерн. Однак подорож до Вінниці не повинна обмежитися лише відвідуванням пам’яток. Це жваве місто дає нам унікальну можливість скуштувати чудову кухню (в тому числі й місцеву), здійснити душевні прогулянки серед красивих будівель, і перш за все відчути неповторну атмосферу української Вінниці.

Автобусні квитки до Вінниці

Автобус до Вінниці пропонують більшість міжнародних компаній, які надають автобусне сполучення з Україною, а найкращі варіанти таких поїздок можна знайти на веб-сайті EuroAvtobus.com.ua. Ціни на квитки починаються приблизно від 120 злотих, і час від часу ви також можете знайти надзвичайно привабливі акції. Заплануйте свою поїздку вже сьогодні, скориставшись нашою розширеною пошуковою системою. Оберіть автобус до Вінниці, який найкраще відповідає вашим очікуванням!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів