Дрогобич

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Змініть місце відправлення або прибуття.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
Змініть місце відправлення або прибуття.
+

Автобуси до Дрогобича. Як доїхати?

Дрогобич – місто на Львівщині, добре відоме шанувальникам «Цинамонових крамниць» Б. Шульца. У колишньому єврейському містечку сьогодні панує зовсім інша атмосфера, але, тим не менш, його все ж таки варто відвідати. Дізнайтеся, як дістатися на автобусі до Дрогобича в Україні.

Автобусні перевезення до Дрогобича

Розташований за 60 км від Львова, Дрогобич – місто з довгою історією, перші згадки про яке датуються XIII століттям. У місцевості все ще можна знайти цікаві пам’ятки, в тому числі, пов’язані з, колись дуже важливою, єврейською меншиною.

Поїздка на автобусі до Дрогобича займає близько 8 годин. Автобуси відправляються з Варшави, Катовіце, Вроцлава, Кракова та багатьох інших великих міст. Автобус доставить вас до автовокзалу міста Дрогобич, що знаходиться поблизу вулиці Стрийської. Кількасот метрів далі, за адресою вул. Вокзальна, розташована залізнична станція. Найближчий аеропорт розташований у Львові, за 60 км від Дрогобича.

Найбільші визначні місця Дрогобича

Дрогобич рясніє цікавими місцями та пам’ятками. Нижче ви знайдете кілька з тих, які повинен побачити кожен турист, який відвідує це чудове місто.
Автобусні квитки до Дрогобича
Дерев’яна церква св. Юра

Дерев’яна церква – одна з найдавніших пам’яток міста, що датується XV століттям. Має дуже пишно оформлений інтер’єр.

Синагога в Дрогобичі

У минулому євреї становили значну частину жителів міста Дрогобич. Згадкою про колишнє єврейське населення є історична Синагога, яка зараз також відкрита для громадськості.

Ринкова площа та ратуша у Дрогобичі

Головна площа – ринкова – це місце, де можна поїсти традиційні українські смаколики, випити хорошого пива та взяти участь у концерті на вихідних. На ринковій площі Дрогобича також є красива ратуша.

Автобусні квитки до Дрогобича

Дрогобич варто відвідати по дорозі автобусом до Львова. Це чудове місце для подорожі на вихідні – поїздка автобусом з Польщі триває лише кілька годин. Купуйте квитки на сайті EuroAvtobus.com.ua і насолоджуйтесь одним з найкрасивіших міст України.

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів