Вартість: 2,58 злотих з ПДВ/хв. Послугу надає Progress Plus s.c.

Житомир

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
+

Автобуси до Житомира – міста прихованої польськості

Житомир – не дуже популярне місто серед польських туристів в Україні. Не дивно, адже в цій прикордонній зоні не так багато польських слідів. Тим не менш, більш ретельна екскурсія Житомиром – це шанс знайти кілька дивовижних пам’яток. Як дістатися до Житомира на автобусі і що слід відвідати?

Автобусні перевезення з Польщі до Житомира

На перший погляд, Житомир не виділяється нічим особливим. Колись польське місто, повністю перетворене після війни. Більшість польських слідів було знищено. Незважаючи на це, все ж таки варто зупинитися і придивитися до нього уважніше. Житомир приховує кілька цікавих таємниць.

З Польщі до Житомира можна дістатися на автобусі, відправляючись із великих міст, включаючи: Варшаву, Вроцлав, Краків та Катовіце. Час у дорозі становить приблизно 10 годин. Житомирська автостанція знаходиться в самому центрі міста, за адресою вул. Київська, 93. Звідси можна легко пересісти на поїзд (залізничний вокзал знаходиться за 2 вулиці) або літак – від центру міста до аеропорту лише 4 кілометри.

Поїздки до Житомира. Найбільші визначні пам’ятки міста
автобусні квитки до Житомира

Які польські акценти все ж таки можна знайти в Житомирі?

Кафедральний костел Св. Софії

Це найважливіша пам’ятка міста з польським характером; собор пам’ятає часи, коли Житомир належав до Речі Посполитої.

Єпископський палац XIX століття з музеєм

У колишньому єпископському палаці зараз знаходиться музей, колекція якого складається в основному з картин і скульптур, викрадених більшовиками під час війни. Ви також можете побачити тут роботи польських художників.

Яр річки Тетерів

Це ідеальне місце для спокійної прогулянки та відпочинку від міського шуму. Цікавим фактом є те, що саме тут Ігнацій Крашевський, польський живописець, шукав натхнення для своїх картин.

Де купити автобусні квитки до Житомира?

Житомир – чудове місце для любителів історії «Пограниччя». Купуйте квитки на автобус на веб-сайті www.euroavtobus.com.ua та досліджуйте дивовижну історію колишніх територій Польщі. Гарної подорожі!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів