Вартість: 2,58 злотих з ПДВ/хв. Послугу надає Progress Plus s.c.
Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Київ

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Змініть місце відправлення або прибуття.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
Змініть місце відправлення або прибуття.
+
Столиця України – Київ – є популярних напрямком для закордонних подорожей. До цього міста з майже трьома мільйонами жителів ми доїдемо автобусом з Польщі приблизно за 15-20 годин (залежно від місця відправлення). Автобусні квитки до Києва ми можемо без жодних проблем придбати через Інтернет, а сама подорож, хоч і довша, буде проходити в дійсно комфортних умовах.

Автобусні квитки до Києва

Головний автовокзал Києва – сполучення із залізничним вокзалом та аеропортом

Головний автовокзал, який експлуатується більшістю польських перевізників, називається „Центральний автовокзал” і розташований на Московській площі 1. Безпосередньо біля нього знаходиться вхід до станції метро Деміївська. До залізничного вокзалу можна швидко дістатися на метро (вихід на станції Вокзальна). Найбільшим міжнародним та внутрішнім аеропортом України є Міжнародний аеропорт Бориспіль (Київ-Бориспіль), розташований у Борисполі, що за 29 км на схід від центру Києва. Туди веде міжнародна дорога M03, тож до аеропорту можна досить швидко дістатися як на таксі, так і на громадському автобусі, що обслуговує аеропорт – 322 „Bus Sky”.

Що варто побачити в Києві?

Розташована на Дніпрі столиця України – це справжній рай для любителів пам’яток. Золоті ворота, Майдан Незалежності (Майдан), православна Андріївська церква або Софійський собор – це лише деякі визначні пам’ятки, які варто побачити. Поціновувачі музеїв можуть відвідати Історичний музей, Національний музей історії України у Другій світової війни, будинок-музей Михайла Булгакова та багато інших. Для туристів, які купили автобусні квитки до Києва, очікують також ресторани, що пропонують страви місцевої та міжнародної кухні, а також ексклюзивні магазини (переважно з одягом). Про Київ (як і про Одесу) можна сказати одне: це місто, атмосферу якого потрібно відчути!

Автобусні квитки до Києва

На EuroAvtobus.com.ua ви знайдете пропозиції перевізників для поїздки до Києва. Введіть дату та місце відправлення та перевірте, скільки з них пропонують автобусні сполучення з Києвом за надзвичайно привабливими, часто навіть акційними цінами. Придбайте квиток онлайн і вирушайте у подорож своєї мрії!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів