Вартість: 2,58 злотих з ПДВ/хв. Послугу надає Progress Plus s.c.
Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Ковель

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Змініть місце відправлення або прибуття.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
Змініть місце відправлення або прибуття.
+

Автобусні сполучення до Ковеля – королівського міста

Ковель – це українське місто, пов’язане з дивовижною легендою про королеву Бону та Сигізмунда Старого. Його історія сягає XIV століття, а все ще жвава атмосфера старого міста приваблює безліч туристів. Дізнайтеся, як дістатися до Ковеля автобусом з Польщі!

Автобуси до Ковеля з Польщі – маршрут

Легенда свідчить, що в Ковелі королева Бона Сфорца зазнала нещасного випадку, під час якого місцеві жителі їй допомогли. В нагороду чоловік Бони, Сигізмунд Старий, надав місту громадянські права. Це волинське містечко таїть безліч таємниць – варто його відвідати, щоб в цьому переконатись.

Ви можете дістатися до Ковеля з Польщі автобусом, відправляючись з таких міст, як: Краків, Вроцлав та Варшава. Головний автовокзал Ковеля розташований на бульварі Лесі Українки, 40, що у самому центрі міста та поруч із залізничним вокзалом. Тому продовження подальших подорожей країною не складе проблем. Щоб дістатися до аеропорту, вирушайте до Бреста (Білорусь) або Львова.

Поляки приїжджають на автобусах до Ковеля через його польський характер – колись місто належало Речі Посполитій, про що свідчать багато слідів старих часів.
автобусні квитки до Ковеля

Найвизначніші пам’ятки Ковеля

З Ковелем пов’язано багато захоплюючих історій та легенд. Це старе місто сподобається фанатикам історії. Хоча сьогодні в ньому мешкає трохи більше 70 000 людей, воно все ще вражає своїм характером. Ознайомтесь з найцікавішими місцями Ковеля!

Історичний центр Ковеля

Старі житлові будинки, чудові ресторани, атмосферні паби – все це чекає на вас у центрі Ковеля. Якщо ви знайдете квартиру в центрі міста, вам точно не буде нудно.

Дерев’яний костел святої Анни

Це одна з найстаріших культових споруд Ковеля, що стосується старопольського характеру міста.

Парк відпочинку та культури в Ковелі

Найзеленіше місце в Ковелі запрошує вас на прогулянки та полежати на траві. Влітку тут проводиться багато заходів на свіжому повітрі.

Дешеві автобусні квитки до Ковеля

Хочете побачити Ковель на власні очі? На веб-сайті EuroAvtobus.com.ua ви можете придбати квитки на автобуси за найкращими цінами!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів