Вартість: 2,58 злотих з ПДВ/хв. Послугу надає Progress Plus s.c.
Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Луцьк

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Змініть місце відправлення або прибуття.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
Змініть місце відправлення або прибуття.
+
Історичні церкви, замки та костели є одними з ознак цього міста, розташованого на річці Стир. Квитки на автобус до Луцька можна з легкістю придбати у більшості міжнародних перевізників. Час у дорозі, звичайно, залежить від місця відправлення. З Варшави або Кракова автобус до Луцька їде близько 8-9 годин, а з Познані – близько 13 годин. Подорож із Гданська (приблизно 17 годин) або Вроцлава (приблизно 14 годин) буде довшою. З іншого боку, дорога від Любліна до Луцька займе близько 6 годин.

Луцький автовокзал – сполучення із залізничним вокзалом та аеропортом

Автовокзал, який експлуатується міжнародними та вітчизняними перевізниками, розташований на вулиці Львівській 148, і віддалений на менш ніж 5 км від центру міста. Поруч із автовокзалом (70 м) знаходиться зупинка міського автобуса. Дістатися до залізничного вокзалу можна на автобусі або таксі (відстань менше 7 км). На жаль, Луцький аеропорт обслуговує лише невеликі авіакомпанії. Найближчий великий аеропорт знаходиться у Львові, і ми можемо дістатися до нього, придбавши квиток на автобус (відстань від Луцька-Львова близько 150 км).

Bilety autokarowe do Tarnopola

Що варто побачити у Луцьку?

Може здатися, що це порівняно невелике місто (близько 217 тис. жителів) не має багато що запропонувати. Це твердження є абсолютно невірним. Купуючи квиток на автобус до Луцька, ми можемо розраховувати на масу вражень. Саме у Луцьку знаходиться середньовічний замок Любарта. Також у цьому місті ми можемо помилуватися Свято-Покровською церквою (один із найстаріших храмів на Волині), є тут Хрестовоздвиженська церква, синагога 17 століття, будинок кінотеатру 1939 року та ціла купа історичних будинків 19-20 століть. У місті також варто відвідати прекрасну вулицю Кафедральну та не менш чарівну вулицю Братковського, а також побачити на власні очі один із найдовших у світі житлових будинків – той, що у Луцьку, має довжину цілих 4000 метрів! Любителі місцевої кухні також знайдуть щось для себе, адже місто сповнене закусочних різного розміру.

Автобусні квитки до Луцька

Купуючи квиток на поїздку автобусом до Луцька, потрібно бути готовим до одного: сама подорож буде захоплюючою, оскільки величезні зелені площі Волині справляють унікальне враження. Саме місто, хоч і не таке популярне, як Львів чи Київ, проте має що запропонувати. Тому не зволікайте – оберіть вже сьогодні зручну для вас дату та знайдіть найекономніші варіанти поїздки до Луцька на EuroAvtobus.com.ua. Відправляйтеся в комфортну подорож, яку ви ніколи не забудете!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів