Вартість: 2,58 злотих з ПДВ/хв. Послугу надає Progress Plus s.c.
Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Полтава

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Змініть місце відправлення або прибуття.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
Змініть місце відправлення або прибуття.
+

Як доїхати автобусом до Полтави?

Полтава, безперечно, є одним з найкрасивіших міст України. Варто завітати до цього міста навесні або влітку, адже тут повно парків та квітучих садів. Перевірте, як дістатися до Полтави на автобусі та заплануйте незабутню подорож!

Автобуси до Полтави – маршрут, автовокзал

Полтава – місто садів, пам’яток та чудових пейзажів. Вона може успішно конкурувати з такими містами, як Львів, але, тим не менш, залишається набагато менш комерційною. Варто відвідати Полтаву автобусом – це дешевий та зручний варіант для поїздки.

Автобуси до Полтави відправляються з більшості польських міст. Ви можете вирушити в дорогу, наприклад, з Кракова, Вроцлава, Варшави чи Познані. Автобус прибуває прямо до автовокзалу Полтави, що знаходиться за адресою: вул. Великотирнівська 7, що в самому центрі.

Залізнична станція знаходиться лише за 7 км від автовокзалу, а аеропорт – за 8 км. Окрім того, у місті діє ефективний громадський транспорт та курсують таксі – пересування не доставить вам жодних проблем!

З погляду на мальовничі краєвиди та велику кількість парків також варто подорожувати Полтавою на велосипеді.

автобусні квитки до Полтави

Подорож автобусом до Полтави – що варто побачити?

Вихідних буде недостатньо, щоб пізнати всі принади Полтави, але ви точно встигнете ознайомитися з найпопулярнішими. Ось місця, які варто відвідати, їдучи автобусом до Полтави!

Поле Полтавської битви

Це природний та історичний заповідник з великою кількістю пам’яток часів Північної війни 1700 року.

Садиба І. Котляревського

Це місце приверне ентузіастів літератури – І. Котляревський був засновником української літературної мови.

Мальовничий центр Полтави

Парки, сквери, старі кам’яниці – все це чекає на вас у центрі Полтави. Це чудове місце для дегустації українських делікатесів, зокрема традиційних вареників.

Де купити автобусні квитки до Полтави?

Звісно, на веб-сайті EuroAvtobus.com.ua Знайдіть квитки на будь-який маршрут за вигідною ціною та відвідайте Полтаву разом зі своїми найближчими. Ми переконані, що це місто вас вразить.

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів