Вартість: 2,58 злотих з ПДВ/хв. Послугу надає Progress Plus s.c.

Рівне

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
+

Автобусні сполучення до Рівного

Рівне – колишнє польське місто, яке сьогодні приваблює туристів своєю дуже цікавою історією. Безперечно, їх слід внести до списку українських місцевостей, в яких варто побувати під час відвідування свого східного сусіда. Як дістатися до Рівного на автобусі? Це легко!

Автобуси до Рівного з Польщі

Перші згадки про місто Рівне походять з XIII століття. Це старе і надихаюче містечко, водночас центр Рівненської області, не дасть туристам нудьгувати. Місто знаходиться в межах України лише з повоєнних років; до цього Рівне було польським містом. Якщо вам подобається вивчати східні райони, обов’язково відвідайте їх!

Найкращим варіантом для поїздки до Рівного буде автобус з Польщі. Ви можете вирушити з одного із великих міст, таких як: Краків, Катовіце, Вроцлав або Познань, і дістанетесь до Рівненського автовокзалу, що знаходиться за адресою: вул. Гагаріна, 16. Залізнична станція знаходиться лише за 3 км звідти, а Рівненський Аеропорт – в 11 км від центру міста.
Автобусні квитки до Рівного

Перевезення до Рівного – визначні пам’ятки

Лише у 1945 році Рівне відокремилося від Польщі, тож ви все ще можете там знайти сліди польської історії. Що варто побачити, відвідуючи це місто?

Дерев’яна церква XVIII століття

Історична церква дозволяє відчути дух старих часів. Ви любите старі храми? Тоді ця православна споруда вас точно зацікавить.

Рівненська атомна електростанція

В даний час електростанція, яка використовує 4 реактори, дуже популярна серед туристів. Зверніть увагу, електростанція безпечна і сучасна – вона має мало спільного із електростанцією в Чорнобилі!

Багатий центр Рівного

У центрі міста ви знайдете не тільки красиві та старі будівлі. Це місце, сповнене культури – у Рівному є 2 театри, університети та Краєзнавчий музей.

Гуляючи містом, повсюди можна натрапити на залишки польської культури, в т.ч. у вигляді старих написів на кам’яницях.

Автобусні квитки до Рівного

Вас цікавить історія міста Рівне? Відвідайте EuroAvtobus.com.ua і придбайте квитки на автобус за найкращою ціною. Відвідування Рівного буде незабутньою пригодою.

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів