Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Тернопіль

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Змініть місце відправлення або прибуття.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
Змініть місце відправлення або прибуття.
+
Поїздка до Тернополя займає трохи більше часу, ніж наприклад до Львова, але це все ще близька (для поляків) Україна. Подорож з Варшави або Кракова займе близько 10 годин, з Гданська – близько 17, з Вроцлава – близько 13, а з Жешува – менше 8. Автобусні квитки до Тернополя можна придбати у більшості міжнародних перевізників, а ціни на них починаються приблизно від 100 злотих. Більше того, якщо ми натрапимо на одну з акцій, які часто організовують транспортні компанії, наша подорож до Тернополя може виявитися ще дешевшою.

Автобусні квитки до Тернополя

Тернопільський автовокзал – сполучення із залізничним вокзалом та аеропортом

Автовокзал у Тернополі знаходиться за адресою вул. Анатолія Живова 7. Це місце, звідки здійснюються перевезення до інших міст України, а також міжнародні перевезення. Автовокзал розміщений недалеко від центру міста – трохи більше 1 км, а поряд знаходиться зупинка міського автобуса (приблизно 180 м). Також ми можемо легко дістатися звідси до залізничного вокзалу (Станція Тернопіль). На жаль, тернопільський аеропорт наразі не працює, а найближчий міжнародний аеропорт знаходиться у Львові (відстань від Тернополя до Львова складає 130 км).

Що варто побачити у Тернополі?

Населення Тернополя, який розташований на річці Серет, складає трохи більше 216 тис осіб. Побудований над ставком, замок є однією з найпопулярніших визначних пам’яток міста, але далеко не єдиною. Як і в інших великих містах України, в Тернополі ми можемо знайти цілу масу цікавих пам’яток, серед яких: Церква Воздвиження Чесного Хреста в Тернополі, Ратуша, Стара синагога (побудована в 17 столітті) та пам’ятник Юзефу Пілсудському. Більшість визначних пам’яток міста розташовані близько одна від одної, і ви, скоріш за все, зможете досить швидко їх усі побачити. Після того, як це буде зроблено, ви зможемо поглинути в неповторну атмосферу міста, наприклад, відвідавши один із численних ресторанів (місцевих чи міжнародних). Любителям нічних розваг також буде приємно дізнатись, що у Тернополі багато барів, клубів та дискотек.

Автобусні квитки до Тернополя

Автобусні поїздки до Тернополя стають все більш популярними серед польських туристів. Подорож не найкоротша, але перевізники, пропозиції яких ви можете знайти на EuroAvtobus.com.ua, подбали про найвищі стандарти та винятковий комфорт людей, які їх обирають. Квитки на автобус до Тернополя є недорогими, проте враження від поїздки, безумовно, будуть для вас безцінними. Скористайтесь вже сьогодні нашою сучасною пошуковою системою і знайдіть найкращі, і в той же час найвигідніші з точки зору ціни, автобусні сполучення з Тернополем!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів