Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Херсон

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Змініть місце відправлення або прибуття.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
Змініть місце відправлення або прибуття.
+

Автобусні перевезення до Херсона

Херсон – місто, розташоване на півдні України, на самому Дніпрі. Хоча, на перший погляд, місто не виділяється чимось цікавим, насправді це чудове місце призначення для поїздки на вихідні. Дізнайтеся, що може запропонувати Херсон, та відвідайте його автобусом!

Автобусні поїздки до Херсона

Херсон – порівняно молоде місто, яке було створене наприкінці XVIII століття. Як і Одесу, його заснував князь Потьомкін з метою створення суднобудівного центру для Чорноморського флоту.

Сьогодні невеликий та молодий Херсон можна відвідати, подорожуючи різними видами транспорту, зокрема автобусом. Автобуси до Херсона їздять із багатьох польських міст, таких як: Краків, Вроцлав, Варшава, Катовіце та Познань.

Де знаходиться Херсонський автовокзал? В самому центрі міста, за адресою вул. Полковника Кедровського (Буденного), 1. За декілька сотень метрів звідти знаходиться залізничний вокзал, а за 10 км – аеропорт. Щоб дістатися до нього, замовте таксі або скористайтеся громадським транспортом.
автобусні квитки до Херсона
Автобусом до Херсона: визначні пам’ятки міста

Херсон – чарівне місто, яке зацікавить любителів піших прогулянок та надзвичайних пам’яток. Як провести в ньому час? Перевір!

Індустріальні пам’ятки Херсона

Ви повинні знати, що Херсон – це індустріальне місто. Тут повно старих фабрик та промислових заводів. Деякі з них досі функціонують, інші роками закриті.

Свято-Катерининський (Спаський) собор

Будівля XVIII століття – одна з найкрасивіших пам’яток Херсона. Собор був побудований у класичному стилі і тому нагадує грецький храм. Там був похований князь Потьомкін.

Українська кухня Херсона

Якщо вам до смаку традиційні українські делікатеси, вирушайте до центру Херсона. Там ви знайдете безліч чудових ресторанів та пабів.

Дешеві автобусні квитки до Херсона

Ви можете придбати квитки на автобус до Херсона на веб-сайті www.euroavtobus.com.ua. Не переплачуйте і вибирайте комфортну поїздку за найкращою ціною. Вам точно сподобається Херсон!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів