Вартість: 2,58 злотих з ПДВ/хв. Послугу надає Progress Plus s.c.

Хмельницький

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
+

Як доїхати автобусом до Хмельницького?

Хмельницький – це українське місто, розташоване на берегах Південного Бугу, раніше відоме як Проскурів; нинішня назва була дана на честь легендарного запорізького гетьмана лише в 1954 році. Як дістатися до цього міста на автобусі? І як провести в ньому час? Радимо!

Автобусом до Хмельницького

Хмельницький – головне місто однойменної області. Він знайомий кожному любителю історії, а також трилогії Сенкевича; назву місту було дано на честь гетьмана Богдана Хмельницького. Якщо ви хочете побачити місто особисто, виберіть дешеву та зручну поїздку на автобусі.

Дорога з Польщі до Хмельницького автобусом триває близько 8 годин. Ви можете вирушити з більшості великих міст, таких як: Вроцлав, Варшава, Краків та Катовіце. Автобус доставить вас до автостанції в околицях вул. Джерельної. Найближча залізнична станція знаходиться за декілька сотень метрів, за адресою: вул. Проскурівська.

Центр Хмельницького знаходиться всього в 20 хвилинах їзди від аеропорту. Якщо ви хочете дістатися до нього, скористайтесь таксі або громадським транспортом!

Що побачити, подорожуючи автобусом до Хмельницького?

Хоча Хмельницький є молодим містом, у ньому є багато цікавих пам’яток, які приваблюють туристів. Що варто подивитися в місті над Бугом?
Автобусні квитки до Хмельницького

Ботанічний сад Хмельницького національного університету

Це одне з найвідоміших і, безумовно, найзеленіших місць міста. У цьому саду знаходиться близько 20 000 видів рослин. Ви зустрінете як рослинність, типову для Хмельницької області, так і японські магнолії.

Еклектичний центр Хмельницького

У центрі міста є багато красивих кам’яниць XIX століття, які межують із соцреалістичними будівлями.

Кафедральний собор Андрія Первозваного

Колись цей пам’ятник сакральної архітектури служив військовим храмом, а після недавньої реставрації виглядає справді вражаюче.

Автобусні квитки до Хмельницького

Бажаєте відвідати Хмельницький? Купуйте квитки на автобус на веб-сайті www.euroavtobus.com.ua. Заплануйте незабутню подорож Україною для себе та своїх близьких!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів