Вартість: 2,58 злотих з ПДВ/хв. Послугу надає Progress Plus s.c.
Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Хмельницький

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Змініть місце відправлення або прибуття.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
Змініть місце відправлення або прибуття.
+

Як доїхати автобусом до Хмельницького?

Хмельницький – це українське місто, розташоване на берегах Південного Бугу, раніше відоме як Проскурів; нинішня назва була дана на честь легендарного запорізького гетьмана лише в 1954 році. Як дістатися до цього міста на автобусі? І як провести в ньому час? Радимо!

Автобусом до Хмельницького

Хмельницький – головне місто однойменної області. Він знайомий кожному любителю історії, а також трилогії Сенкевича; назву місту було дано на честь гетьмана Богдана Хмельницького. Якщо ви хочете побачити місто особисто, виберіть дешеву та зручну поїздку на автобусі.

Дорога з Польщі до Хмельницького автобусом триває близько 8 годин. Ви можете вирушити з більшості великих міст, таких як: Вроцлав, Варшава, Краків та Катовіце. Автобус доставить вас до автостанції в околицях вул. Джерельної. Найближча залізнична станція знаходиться за декілька сотень метрів, за адресою: вул. Проскурівська.

Центр Хмельницького знаходиться всього в 20 хвилинах їзди від аеропорту. Якщо ви хочете дістатися до нього, скористайтесь таксі або громадським транспортом!

Що побачити, подорожуючи автобусом до Хмельницького?

Хоча Хмельницький є молодим містом, у ньому є багато цікавих пам’яток, які приваблюють туристів. Що варто подивитися в місті над Бугом?
Автобусні квитки до Хмельницького

Ботанічний сад Хмельницького національного університету

Це одне з найвідоміших і, безумовно, найзеленіших місць міста. У цьому саду знаходиться близько 20 000 видів рослин. Ви зустрінете як рослинність, типову для Хмельницької області, так і японські магнолії.

Еклектичний центр Хмельницького

У центрі міста є багато красивих кам’яниць XIX століття, які межують із соцреалістичними будівлями.

Кафедральний собор Андрія Первозваного

Колись цей пам’ятник сакральної архітектури служив військовим храмом, а після недавньої реставрації виглядає справді вражаюче.

Автобусні квитки до Хмельницького

Бажаєте відвідати Хмельницький? Купуйте квитки на автобус на веб-сайті www.euroavtobus.com.ua. Заплануйте незабутню подорож Україною для себе та своїх близьких!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів