Хмельницький

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Змініть місце відправлення або прибуття.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
Змініть місце відправлення або прибуття.
+

Як доїхати автобусом до Хмельницького?

Хмельницький – це українське місто, розташоване на берегах Південного Бугу, раніше відоме як Проскурів; нинішня назва була дана на честь легендарного запорізького гетьмана лише в 1954 році. Як дістатися до цього міста на автобусі? І як провести в ньому час? Радимо!

Автобусом до Хмельницького

Хмельницький – головне місто однойменної області. Він знайомий кожному любителю історії, а також трилогії Сенкевича; назву місту було дано на честь гетьмана Богдана Хмельницького. Якщо ви хочете побачити місто особисто, виберіть дешеву та зручну поїздку на автобусі.

Дорога з Польщі до Хмельницького автобусом триває близько 8 годин. Ви можете вирушити з більшості великих міст, таких як: Вроцлав, Варшава, Краків та Катовіце. Автобус доставить вас до автостанції в околицях вул. Джерельної. Найближча залізнична станція знаходиться за декілька сотень метрів, за адресою: вул. Проскурівська.

Центр Хмельницького знаходиться всього в 20 хвилинах їзди від аеропорту. Якщо ви хочете дістатися до нього, скористайтесь таксі або громадським транспортом!

Що побачити, подорожуючи автобусом до Хмельницького?

Хоча Хмельницький є молодим містом, у ньому є багато цікавих пам’яток, які приваблюють туристів. Що варто подивитися в місті над Бугом?
Автобусні квитки до Хмельницького

Ботанічний сад Хмельницького національного університету

Це одне з найвідоміших і, безумовно, найзеленіших місць міста. У цьому саду знаходиться близько 20 000 видів рослин. Ви зустрінете як рослинність, типову для Хмельницької області, так і японські магнолії.

Еклектичний центр Хмельницького

У центрі міста є багато красивих кам’яниць XIX століття, які межують із соцреалістичними будівлями.

Кафедральний собор Андрія Первозваного

Колись цей пам’ятник сакральної архітектури служив військовим храмом, а після недавньої реставрації виглядає справді вражаюче.

Автобусні квитки до Хмельницького

Бажаєте відвідати Хмельницький? Купуйте квитки на автобус на веб-сайті www.euroavtobus.com.ua. Заплануйте незабутню подорож Україною для себе та своїх близьких!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів