Вартість: 2,58 злотих з ПДВ/хв. Послугу надає Progress Plus s.c.

Івано-Франківськ

Брак сполучень із вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце відправлення.
Брак сполучень до вибраного міста. Змініть, будь ласка, місце прибуття.
+

Автобуси до Івано-Франківська з Польщі

Івано-Франківськ – це ідеальне місце для любителів пам’яток та гір, адже місто лежить біля їх підніжжя. Іноді його називають воротами до Східних Карпат. Колись це дивовижне місто знаходилося в межах кордонів Польщі. Дізнайтеся, як дістатися туди автобусом!

Автобусні перевезення до Івано-Франківська

Автобусом з Польщі до Івано-Франківська ви можете доїхати з більшості великих міст, таких як: Варшава, Познань, Краків, Катовіце та багато інших. Подорож триватиме лише 5-6 годин (від східного кордону Польщі).

Івано-франківський автовокзал

Автобус до Івано-Франківська доставить вас прямо до автовокзалу, що знаходиться за адресою вул. Залізнична 30. Поруч є залізнична станція, звідки можна дістатися до інших куточків України.

Якщо ви плануєте подальшу подорож на літаку, то потрібно їхати до аеропорту Львова, за 130 км від Івано-Франківська. Хоча в Івано-Франківську є аеропорт, проте він служить лише в якості резервного.

Автобусом до Івано-Франківська. Що варто побачити?

Колишнє польське місто сповнене пам’яток. Багато людей вважають, що це менш комерційна та набагато дешевша альтернатива Львову. Що, в першу чергу, заслуговує на увагу?

Bilety autokarowe do Iwano-frankowska

Історичне старе місто Івано-Франківська

Старе місто здивує вас своєю прекрасною архітектурою. У центрі Івано-Франківська ви знайдете знамениту будівлю ратуші, а також статую Адама Міцкевича. Звісно, тут є безліч чудових пабів та ресторанів.

Архикафедральний Собор Воскресіння Христового

Ця будівля в стилі бароко є найвідомішим храмом міста.

Івано-Франківськ – відправна точка для любителів гір.

Хочете помилуватися Східними Карпатами? Івано-Франківськ стоїть біля їх підніжжя, тож може стати чудовою відправною точкою. Є безліч готелів та номерів за вигідними цінами.

Автобусні квитки до Івано-Франківська

Придбайте квитки на автобус до Івано-Франківська на веб-сайті www.euroavtobus.com.ua. за найкращими цінами та насолоджуйтесь незабутньою поїздкою. Івано-Франківськ – чудовий варіант відпочинку на вихідні для всієї родини!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів