Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Автобусом до Хорватії

Автобусом до Хорватії. Як спланувати поїздку і що взяти?
Відпочинок у Хорватії – це чудова пригода. Туристів з Польщі сюди приваблює, безумовно, зручний доїзд, вигідні ціни та, звичайно, красиві пейзажі. Важливо те, що ви можете дістатися до Хорватії практично будь-яким видом транспорту, включаючи автобус. Як і перед будь-якою поїздкою, плануючи відпочинок у Хорватії, варто підготуватися до різних обставин.
Щороку Хорватія приймає багато туристів з усієї Європи. Цією популярністю вона завдячує, безсумнівно, гарним краєвидам, безлічі цікавих туристичних точок та прийнятним цінам. Поляки полюбляють Хорватію ще й тому, що не потрібно тратити багато часу на те, щоб добратися туди. Як підготуватися до канікул своєї мрії в цій унікальній країні?

Autokarem do Chorwacji

Автобус до Хорватії – дешево та безпечно
Відстань від польського кордону до Загреба становить лише 680 км. З цієї причини багато людей, які планують відпочинок у Хорватії, відмовляються від ідеї летіти літаком; дуже популярними є індивідуальні поїздки, а також міжнародні автобусні перевезення. Купуючи квиток на EuroAutokar, ви безпечно та за привабливою ціною дістанетесь до різних міст Хорватії.

Що взяти до Хорватії?
Хорватія є членом Європейського Союзу, тому їхати туди з паспортом не обов’язково. Однак до автобуса потрібно взяти з собою посвідчення особи. Перед виїздом ви також повинні отримати безкоштовну картку EKUZ, яка полегшить вам користування іноземною медичною допомогою у разі надзвичайної ситуації. Також не забудьте зарання обміняти злоті на хорватські куни.
Після того, як ви придбали квиток на автобус до Хорватії, настав час зібрати свій багаж у відпустку. Що в ньому повинно бути, насправді залежить від регіону країни, яку ви хочете відвідати. Наприклад, організовуючи відпустку в столиці – Загребі, на практиці вам слід зібрати таку ж валізу, як і для будь-якої іншої поїздки у велике місто. На відпочинок у прибережних містах, таких як Спліт чи Задар, варто взяти із собою купальники та пляжні аксесуари.
У кожному куточку Хорватії є безліч унікальних місць, які повинен побачити кожен турист. Плануючи відпустку, придбайте хорошого путівника, завдяки якому ви не пропустите жодної популярної визначної пам’ятки.

Хорватія автобусом. Що взяти в подорож?
Середній час поїздки з Варшави до Загреба становить 11 годин, тому, плануючи відпочинок у Хорватії, варто бути готовим до трохи більш тривалого перебування в автобусі. Міжнародне перевезення стане швидшим та приємнішим, якщо ви запасетесь закусками, музичним програвачем та чимось цікавим для читання. Щоб зробити поїздку на автобусі трохи комфортнішою, візьміть із собою дорожню подушку та ковдру. Ми гарантуємо, що після такої підготовки ваша поїздка до Хорватії пройде в приємній атмосфері.

Хорватія – відпочинок, який ви запам’ятаєте
Якщо ви шукаєте місце для недорогого відпочинку за кордоном, Хорватія стане чудовим вибором. Для організації відпустки не потрібно звертатись до туристичної агенції – ви можете самостійно запланувати свій відпочинок в Хорватії. Потрібно лише придбати квиток на автобус. Скористайтеся зручним міжнародним транспортом і потіште себе відпусткою, яку ви запам’ятаєте надовго!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів