Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Автобусом через Україну

Задумуєтесь про поїздку в Україну? Це дуже хороша ідея! Ця сусідня з Польщею країна має що запропонувати як для тих, хто цікавиться містами та пам’ятками, так і для любителів дикої природи та захоплюючих видів. Що подивитися в Україні? Перегляньте 10 найцікавіших місць, які ми пропонуємо.

Zwiedzanie Ukrainy autokarem

Автобусні сполучення з Україною

Ви можете легко купити квитки на автобус до України через Інтернет. EuroAutokar пропонує комфортабельні міжнародні автобуси також до цієї країни. Перевірте доступні варіанти та оберіть маршрут, який вам найбільше підходить. Плануючи подорож, врахуйте місця, які, на наш погляд, найбільше заслуговують на увагу.

Київ

Столиця і, водночас, найбільше місто України, яке розташоване на Дніпрі та налічує майже 3 мільйони населення. Це справжній рай для любителів пам’яток. У Києві є, з-поміж інших, Андріївська центра, Софійський собор, Золоті ворота та Майдан Незалежності (Майдан). Київ також пропонує безліч цікавих місць для любителів ресторанів та ексклюзивних магазинів. Онлайн-квиток на автобус? Ви можете придбати його до Києва без жодних проблем.

Львів

Місто розташоване на межі східного Розточчя та Подільської височини. Його історичний центр був внесений в 1998 році до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а фрагменти найстаріших будівель, переважно церков та костелів, датуються 13 століттям. Саме у Львові знаходиться понад 50% пам’яток України, в т.ч. Латинський кафедральний собор, Королівська кам’яниця (Палац Корнякта), Копець Люблінської унії, Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької (старий Скарбківський театр) та Палац Потоцьких.

Чернігів

Місто розташоване в північній частині України, на річці Десна. Оточені будівлями родові поселення, які були виявлені на Чернігівщині, датуються VII ст. До пам’яток Чернігова, які варто побачити, належать, наприклад, Будинок Архієпископа з XVIII століття, будівля Обласного художнього музею імені Григорія Галагана, Церква св. Параскеви та Єлецький Успенський монастир. Ви можете поїхати до міста на власному автомобілі, проте автобусні компанії також пропонують зручний доїзд до цього міста.

Одеса

Розташована на узбережжі Чорного моря, Одеса є третім за величиною містом в Україні (понад мільйон жителів). У давнину тут було два грецьких поселення, а з 337 р. район Одеси населяли Готи. Це чарівне місто має безліч прекрасних пам’яток, в т.ч. Воронцовський палац з 1826-1837 років, Міська філармонія, Будинок Міцкевича, Театр опери та балету та Одеські катакомби. У місті є свій аеропорт, але до нього також курсують і міжнародні автобуси.

Півострів Крим

Кримський півострів лежить між північною частиною Чорного моря та західною частиною Азовського моря. Основні міста: Балаклава, Ялта, Феодосія, Севастополь, Сімферополь, Бахчисарай, Судак та Керч. Туристичними визначними пам’ятками півострова Крим є, насамперед, пляжі на південному узбережжі (на Чорному морі) та Кримські гори. В останніх ми можемо знайти татарські (напр. Бахчисарай) та візантійські (напр., Херсонес Таврійський) пам’ятки, а також так звані скельні міста (наприклад, Бакла та Качі-Кальон).

Купуючи онлайн-квиток на автобус до України, також варто відвідати кілька додаткових місць. Людям, котрі шукають чудових краєвидів, слід відправитися на хребет Чорногора на заході України, а любителів пам’яток точно зацікавить Кам’янець-Подільський зі знаменитою фортецею. Автобусні сполучення також дозволяють дістатися до Азовського моря, Кременця або Хотинського замку. А також у менш відомі, але не менш цікаві місця, часто подалі від основних туристичних маршрутів.

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів