Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Досліджуйте Польщу автобусом

10 найцікавіших місць

Останніми роками все більше поляків вирішують провести канікули в межах країни. Хоча закордонні тури все ще приваблюють багатьох людей, вітчизняні визначні пам’ятки знову повертають свою популярність. Подорожувати по Польщі легше, ніж було раніше, завдяки зручним автобусним перевезенням. Які місця варто побачити? Ми маємо 10 пропозицій для вас!

Zobacz-10-miast-autokarem

1. Люблін – визначні пам’ятки

Столиця Люблінського воєводства є частим пунктом призначення автобусного транспорту. Люблін, як місто з понад 700-річною традицією, пропонує туристам безліч захоплюючих пам’яток. Існує декілька обов’язкових пунктів для відвідувачів – Люблінський замок, Краківські ворота, Вежа Тринітарська та Литовська площа.

2. Бидгощ – визначні пам’ятки

Автобусом ви також дістанетесь до Бидгоща – непомітного містечка, яке приховує багато магії. Туристів, безсумнівно, зацікавить Острів Млин – найзеленіша точка в центрі. Серед місць, яких ви більше ніде не знайдете, є Музей Мила та Бруду.

3. Познань – визначні пам’ятки

Легко вибрати один символ, яким славиться Познань – це козлики на вежі ратуші. Для тих, хто вирішить придбати квиток на автобус до Познані, є також озеро Мальтанське, яке ідеально підходить для літнього відпочинку.

4. Гдиня – визначні пам’ятки

Подорожуючи автобусом до приморських околиць, обов’язково відвідайте Гдиню. Набережна, Кліф Орловський та порт Гдині повинні бути у списку місць для відвідування кожного туриста.

5. Казімєж-Дольни – визначні пам’ятки

Невелике містечко в Люблінському повіті порадує любителів історії. Руїни замку в Казімєжу-Дольному та Гора Трьох Хрестів, присвячена пам’яті жертв епідемії холери, є одними з найцікавіших визначних пам’яток міста. Полюбляєте пам’ятки? Придбайте квиток на автобус і заплануйте свою поїздку!

6. Хель – визначні пам’ятки

Півострів Хель – виняткове місце завдяки своїй унікальній природі. Тим, хто хоче відпочити на лоні природи, слід визначитися з поїздкою на автобусі до Хеля. Ви також знайдете тут комплекс військових укріплень, побудованих під час Другої світової війни.

7. Сандомир

Завдяки серіалу «Батько Матеуш» це невелике місто набуло популярності – багато людей вирішують поїхати автобусом до Сандомира. На зацікавлених туристів очікує, з-поміж інших, ряд унікальних, священних пам’яток.

8. Ченстохова

Це місто нікому не потрібно представляти – масові внутрішні перевезення до Ченстохови відбуваються щодня. Місто варто відвідати головним чином завдяки історичному монастирю в Ясній Гурі.

9. Сувалкі

Що варто подивитися у Сувалках? Вибираючись автобусом до цього міста, обов’язково відвідайте Залив Аркадія і Музей Історії та Традицій Солдат Сувальського Краю!

10. Гожув Вєлкопольський

Квиток на автобус до Гожува варто придбати хоча б через безліч старих церков та дивовижних будівель старого міста. Тут також збереглися фрагменти середньовічних оборонних стін.

Це лише деякі з польських міст, які варто побачити. Купуючи дешеві квитки на EuroAutokar, ви можете легко запланувати кругову поїздку по країні і побачити, як багато краси дрімає в польських містах!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів