Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Куди поїхати на відпочинок у Польщі?

Внутрішні перевезення – літо 2021

Пандемія коронавірусу змусила багатьох людей змінити свої плани на відпустки, що стосувались поїздок за кордон. Однак зростає інтерес до внутрішніх перевезень до найкрасивіших куточків Польщі. На щастя, їх не бракує – в EuroAutokar ви можете придбати квитки на автобуси до багатьох чарівних місць, які ідеально підходять для спокійного відпочинку.

Gdzie na wakacje w Polsce?

Автобусні квитки – Польща

Плануєте відпочинок в межах країни? Перевірте, які місця обов’язково варто відвідати, і придбайте онлайн-квиток на автобус вже сьогодні. Повірте нам: відпочинок, проведений у Польщі, також може бути успішним!

Устка

Це одне з найпопулярніших приморських міст, яке славиться своїм прекрасним пляжем та чудовими літніми будиночками. Ми рекомендуємо автобусний транспорт до Устки як для груп друзів, так і для сімей з дітьми.

Карконоше – Шклярська Поремба

Вибираючись автобусом до Карконоше, обов’язково відвідайте Шклярську Порембу – мальовниче місто, недалеко від національного парку Карконоше та найкрасивіших гірських стежок.

Вісла

Цю місцевість не потрібно нікому представляти. Щорічно Вісла приваблює безліч туристів, головним чином завдяки прекрасному гірському оточенню. Придбайте квиток на автобус і готуйтеся піднятися на вершини та відпочити на природі.

Бещади – Соліна

Соліна – село в Підкарпатському воєводстві, розташоване на відомому однойменному водосховищі. Автобусний транспорт привозить на нього людей практично цілий рік. І не дивно – це справді особливе місце! Якщо ви хочете відчути атмосферу Бещад, обов’язково застрибуйте в автобус і переконайтесь в сильних сторонах Соліни.

Мазури – Міколайкі

Відвідування Мазур не може бути повним без відвідування Міколаєк. Місцевість розташована на найкрасивіших озерах і вважається „вітрильною столицею Польщі”. У сервісі EuroAutokar ви також можете придбати квиток, з яким дістанетесь туди.

Татри –  Закопане

Квиток на автобус до Закопаного повинен придбати кожен любитель татранської культури – завдяки унікальним будівлям міста та цікавим музеям. Також на туристів чекає канатна дорога на Губалувку.

Свентокшиські гори

Їх назва пов’язана з реліквіями Святого Хреста, які зберігаються в монастирі на Лисій Гурі. Вирушаючи в цю місцевість автобусом, ви можете розраховувати на чудові краєвиди з вражаючих гірських хребтів (до найвідоміших належать, з-поміж інших, Добжешовський та Обленгорський хребти). Автобусний транспорт до Свентокшиських гір – це пропозиція переважно для тих, хто любить активно проводити свій відпочинок.

Долина Бєбжи

Чи знали ви, що заболоченим землям у долині Бєбжи близько 10 000 років? Всім, хто любить близькість з природою, слід визначитися з поїздкою на автобусі до цих районів. Долина Бєбжа – ідеальне місце для кемпінгового відпочинку.

Внутрішні перевезення – рецепт вдалого відпочинку

Як бачите, навіть у складній ситуації ви можете спланувати відпустку в красивому місці. Широкий вибір напрямків, до яких ви можете придбати автобусний квиток на EuroAutokar, допоможе вам запланувати ідеальний відпочинок у Польщі. Не зволікайте – придбайте онлайн-квиток на автобус вже сьогодні!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів