Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Поїздка з дитиною в автобусі

Якщо ви плануєте вирушити в поїздку на автобусі з дитиною в найближчому майбутньому, у вас напевно буде досить багато питань. Можливо, вам цікаво, чи є для дитини знижка на квиток, де придбати квиток на автобус для дитини та чи знадобиться вам дитяче крісло для вашої дитини. На ці та багато інших питань ми відповідаємо у сьогоднішній публікації.

Podróż autobusem z dzieckiem

Квиток на автобус для дитини – придбання онлайн та знижки

Почнемо з найважливішої справи, а саме – з придбання квитка. Хоча ви можете зробити це безпосередньо у водія перед поїздкою, ми не рекомендуємо цей спосіб. Причина прозаїчна – може виявитись, що в транспортному засобі просто не вистачить місць. Квиток на автобус для дитини, купленої через Інтернет, стане набагато кращим рішенням. На EuroAvtobus ви можете зробити це дуже швидко, знайшовши найбільш вигідний варіант поїздки до місця призначення. Більше того, на етапі бронювання ви дізнаєтесь, на яку знижку будете мати право при купівлі дитячого квитка на автобус.

Подорож з дитиною – поради

Поїздка на автобусі з дитиною не є складною, як може здатися на перший погляд, але тільки якщо пам’ятати кілька важливих речей. Вам допоможуть зібрані нами поради для подорожі з дитиною, які ми наводимо нижче.

Вміст ручної поклажі

Якщо ви подорожуєте з немовлям, ви точно не забудете про запас підгузників та молока, але в ручну поклажу також слід включити вологі серветки, присипку та соску. Якщо ваша дитина старша, не забудьте взяти з собою в дорогу її улюблені іграшки (наприклад, м’яку іграшку або головоломку). Пристроєм, який займе старшу дитину на багато годин, звичайно, може бути планшет або гра (наприклад, магнітні шашки або Кубик Рубіка). Ваша ручна поклажа також повинна містити достатній запас їжі та напоїв.

Закачування в транспорті

Хоча ліки та фолієві пакетики для дитини, яка страждає від закачування в дорозі, також повинні бути включені до ручної поклажі, ми навмисно пишемо про це окремим пунктом, оскільки це надзвичайно важливе питання. Якщо ваша дитина старша, ви, напевно, вже знаєте, які ситуації сприяють погіршенню симптомів, а які полегшують їх. Спробуйте застосувати ці знання на практиці, подорожуючи з дитиною в автобусі, наприклад, коли вирішуєте, яке місце їй слід зайняти.

Місце на дитячий візок

Якщо ви берете дитячий візок в подорож, обов’язково запитайте у перевізника, чи зможе він покласти її у багажне відділення після складання. Зазвичай це не проблема, але варто подбати про те, щоб уникнути зайвого стресу.
Чи повинна дитина в автобусі мати дитяче крісло?

Змінений Закон про дорожній рух, який набрав чинності 15.05.2015, скасував обов’язок розміщувати дітей до 12 років, які подорожують автобусом, у дитячих кріслах. Тим не менш, ви повинні пам’ятати, що автокрісла є додатковим захистом для дітей, і їх дійсно варто використовувати. Якщо ваша дитина вже достатньо велика для такого крісла, пам’ятайте, щоб у неї був пристебнутий ремінь безпеки під час подорожі.

Вибір місця для дитини в автобусі

Хоча часто кажуть, що дитина повинна сидіти в автобусі біля вікна, адже тоді їй не буде нудно спостерігати за видом за вікном, це не завжди так. Деякі діти однозначно віддають перевагу місцю біля проходу, і з цим варто погодитися. Тим більше, що ви можете легко помінятися місцями з дитиною під час поїздки.

Ми сподіваємось, що наші поради виявляться корисними для вас і що подорож з вашою дитиною стане прекрасною пригодою для всіх вас!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів