Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

Як забронювати квиток на автобус через Інтернет

Хоча квитки на автобуси, як до інших польських міст, так і за кордон, можна забронювати по телефону або придбати безпосередньо у водія транспортного засобу, щораз все більш популярним методом стає придбання квитка на автобус через Інтернет. Не дивно, адже це надзвичайно просте і дуже зручне рішення. У сьогоднішньому дописі ми розповімо вам про те, як це зробити поетапно.

Jak kupić biet autokarowy przez Internet

Онлайн-квитки на автобус – максимально спрощена процедура

Задумуєтесь, як купити квиток на автобус, і підозрюєте, що це непросте завдання? Не хвилюйтеся – компанії, що пропонують внутрішні та закордонні перевезення, потурбувалися про те, щоб придбання квитка на автобус через Інтернет було „ласим шматком пирога”. І це навіть для тих людей, які не мають справу з комп’ютером щодня. Вся процедура була максимально спрощена, і всі наступні кроки на веб-сайті дуже інтуїтивні – у вас точно не виникне проблем із бронюванням квитка на автобус через Інтернет. Нижче ми пояснимо, як це працює на практиці.

Як придбати автобусний квиток на EuroAvtobus?

Купуючи автобусні онлайн-квитки з використанням сервісу EuroAvtobus, перш за все, слід вибрати місце відправлення та пункт призначення (наприклад, Варшава-Краків, Вроцлав-Берлін, Прага-Відень). Вас також попросять вибрати дату відправлення (а також дату повернення, якщо ви хочете придбати зворотний квиток). Наступним кроком буде зазначення кількості людей, для яких ви купуєте квитки. Пам’ятайте, що діти до 14 років часто можуть розраховувати на знижку. Деякі перевізники також дозволяють взяти з собою велосипед (за додаткову плату).

Квитки на автобус – найбільш вигідні варіанти

Вказавши всі вищезазначені дані, веб-сервіс знайде найбільш вигідні для вас автобусні сполучення та проінформує про ціну кожного з них та про перевізників, які їх надають. Оберіть те сполучення, яке вам найбільше підходить (пам’ятайте, що час онлайн-бронювання обмежений 30 хвилинами).
Придбання квитка онлайн – додаткова інформація

Якщо ви обрали поїздку за кордон, то на наступному кроці вас попросять ввести своє ім’я та прізвище. Ви також зможете зарезервувати місця та придбати додатковий багаж вагою до 20 кг (ручна поклажа та один зареєстрований багаж вже включені у вартість квитка). На цьому кроці ви повинні додатково вказати свою адресу електронної пошти та (за бажанням) номер телефону. Зверніть особливу увагу на правильність введених даних, оскільки онлайн-квитки на автобус будуть надіслані вам на електронну пошту.

Реалізація оплати за онлайн-квиток на автобус

Заповнивши всі вищезазначені поля та переконавшись у правильності даних, ви можете переходити до оплати. Веб-сайт EuroAvtobus надає вам вибір з декількох методів її реалізації. Після оплати замовлення, онлайн-квитки на автобус будуть надіслані, як уже зазначалося вище, на вашу електронну адресу. Тепер просто роздрукуйте їх і покажіть водієві при посадці. Це просто, чи не так?

Бажаємо вам хорошої дороги та багато вражень від подорожі!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів