Info icon
Через ситуацію, що склалася в Україні, у перевізників можуть виникнути проблеми з доїздом до станції та збором пасажирів. Інформація про поїздки в Україну. Однак на даний момент у нас є інформація, що більшість перевізників працюють за розкладом. Перевізники курсують на захід України, до Житомира та до Вінниці. Курси відновили але з можливими затримками до Києва, Полтави та Запоріжжя. Курси до Харкова, Мелітополя та Донецьку досі скасовуються.

У разі раптових змін перевізники найчастіше зв’язуються з пасажирами по телефону або sms. У разі скасування поїздки квитки, придбані ЄвроАвтокаром, можна повернути через наш відділ обслуговування клієнтів за номером 12 351 00 21 або надіславши повідомлення на адресу електронної пошти: contact@euroavtobus.com.ua Ми розмовляємо та відповідаємо польскою, англійською, українською та російською мовою.

Відповідно до умов перевізників, деякі повернення підлягають компенсації відповідно до правил перевізника.
Більше
Менше

10 порад як приготуватись до поїздки автобусом

Компанії, які пропонують автобусні перевезення, в першу чергу орієнтуються на зручність для своїх клієнтів. Однак це не означає, що пасажири не можуть додатково подбати про власний комфорт. Незалежно від того, займе поїздка до пункту призначення кілька чи кільканадцять годин, варто звернути увагу на декілька важливих питань. Ми представляємо 10 порад, які будуть вам у нагоді.

Co warto mieć w podróży autokarem

Автобусні квитки – де придбати?

Для того, щоб придбати проїзний квиток, вам не потрібно виходити з дому – набагато зручнішим рішенням будуть автобусні онлайн-квитки. Достатньо комп’ютера та доступу до Інтернету, щоб, в зручний спосіб, перевірити наявні внутрішні та міжнародні перевезення, а потім придбати квиток до обраного вами місця призначення. Пам’ятайте про те, щоб використовувати лише надійні веб-сайти, такі як EuroAvtobus. Після придбання квитків дотримуйтесь наших 10 порад:

1. Складіть список найнеобхідніших речей

Йдеться не про речі, які слід взяти з собою до автобуса, а про ті, які вам, в разі потреби, можуть пригодитися під час поїздки. Мова йде про речі, які вам обов’язково потрібно взяти з дому (і за якими ви не хотіли б повертатися …). Сюди входять: посвідчення особи, паспорт (якщо ви їдете в країну, що не входить до Шенгенської зони), ліки, які ви приймаєте, важливі документи (особливо, коли ваша поїздка має характер відрядження) та мобільний телефон.

2. Виберіть відповідний одяг у подорож

Злегка вузькі в талії штани або невеликий дискомфорт, який ви відчуваєте після того, як взуєтесь, можуть виявитись справжньою неприємністю, навіть якщо ви обрали квитки на рейси по Польщі, не кажучи вже про те, щоб годинами їхати до інших європейських країн … Дайте акцент на комфорт і виберіть максимально зручний одяг.

3. Подумайте, що варто мати при собі

Ваша ручна поклажа повинна включати, серед іншого, гігієнічні та освіжаючі серветки, таблетки від головного болю та проблем зі шлунком, питну воду, бутерброди та інші закуски, а також ліки від закачування в дорозі (якщо ви страждаєте від нього).

4. Зберіть основний багаж

Подумайте, що вам знадобиться, коли ви дістанетесь до місця призначення. Пакуючи свій основний багаж, пам’ятайте не лише про потрібну кількість одягу для зміни, а й про такі речі, як: ноутбук, зарядні пристрої для ваших гаджетів, подарунки для господарів, рушники. Так, звісно, деякі з перерахованих речей вам можуть не стати в пригоді – це лише підказки. Крім того, переконайтеся, що ваш основний багаж у безпеці – по можливості, уникайте перевезення в ньому рідин та переконайтеся, що предмети, схильні до пошкодження, надійно закріплені.

5. Зверніть увагу на те, що їсте

Печиво з кремом, морозиво, м’ясні страви та будь-яка їжа, у свіжості якої ви не впевнені – це інгредієнти, які слід виключити зі свого раціону напередодні та в день від’їзду. Варто це зробити, щоб уникнути неприємних сюрпризів …

6. Зверніть увагу на те, що п’єте

Напередодні від’їзду, зі зрозумілих причин, ми не радимо вживати алкоголь у будь-якій формі. У день виїзду та під час поїздки рекомендуємо бути обережними щодо споживання діуретиків, таких як кава, чай або вищезгаданий алкоголь.

7. Подушка під шию

Буде корисною насамперед людям, які скаржаться на болі у верхній частині хребта, але не тільки. Подушка для шиї полегшує прийняття правильного положення, а також підвищує комфорт сну під час подорожі.

8. Сонцезахисні окуляри

Автобусні перевезення – справжнє задоволення для тих, хто любить розглядати цікаві краєвиди. Сонцезахисні окуляри можуть знадобитися, коли ми їдемо, наприклад, до Італії чи Іспанії, хоча для внутрішніх перевезень їх також варто мати при собі.

9. Хороша книга

Придбали автобусні квитки по Європі? Часто це поїздки, які тривають багато годин, тому варто «вбити» час і зайнятись чимось корисним в дорозі. Тому обов’язково придбайте хорошу книгу – захоплене читання допоможе вам уникнути нудьги.

10. Улюблена музика

MP3-програвач – це ще один спосіб зробити вашу подорож приємнішою. Міжнародні автобуси досить часто мають настільки довгі маршрути, що через деякий час вам набридають як прекрасні краєвиди, так і читання. Але ви можете слухати улюблену музику в будь-який час, навіть після настання темряви …

Бажаємо вдалої подорожі!

Заплануй поїздку
Обслуговування клієнтів