EuroAvtobus - автобусні квитки
Вид на Київ

Автобуси з Польщі до Києва

Купуйте автобусний квиток онлайн за вигідними цінами та подорожуйте з Польщі до України, наприклад, до Києва. Перевіряйте доступні автобусні рейси та забронюйте квиток онлайн, не виходячи з дому, на сайті ЄвроАвтобус.

Автобуси до Києва

Обирайте найзручніший маршрут до Києва, адже вибір автобусів з Польщі до Києва дуже широкий. Обирайте зручні для вас дату та час виїзду серед великої кількості перевізників, а також легко порівнюйте ціни онлайн на сайті.

Маєте сумніви або потрібна допомога із завершенням бронювання? Звертайтеся до працівників нашої інфолінії, а ми допоможемо вам з усіма питаннями щодо оплати або вибору перевізника.
Зв'язатися з нами

Квитки на автобус до Києва

Стела Незалежності у Києві
Актуальні ціни на автобусні квитки до Києва ви можете перевірити на сайті ЄвроАвтобус. Знайдіть сполучення, яке вас цікавить: автобус Катовіце-Київ, Варшава-Київ або Гдиня-Київ. Ви можете вибрати з пропозицій багатьох перевізників.

Купуючи автобусний квиток на сайті, ви маєте право здійснити оплату до 30 днів з моменту бронювання квитка. Вам не потрібно реєструвати свій обліковий запис перед покупкою. Необхідно лише вказати адресу електронної пошти, на яку пізніше ви отримаєте електронну версію квитка. Ми робимо подорожі зручнішими і не хочемо щоб ви витрачали свій час, тому на нашому сайті можна придбати квитки без необхідності здійснення реєстрації.
Купити квиток без реєстрації

Як купити квиток на автобус без реєстрації

Онлайн розклад автобусів до Києва ви можете на сайті. Вартість подорожі може змінюватися в залежності від сезону, перевізника, а також маршруту. Щоб отримати детальну інформацію щодо маршруту, а також часу подорожі, зверніться до нашого Центру обслуговування клієнтів або перевірте час у дорозі та деталі на нашому веб-сайті. 

Автобуси до Києва курсують за такими маршрутами:

- Вроцлав–Київ,
- Гданськ–Київ,
- Гдиня–Київ,
- Лодзь–Київ,
- Познань–Київ,
- Краків–Київ,
- Катовіце–Київ
- Варшава–Київ.


Ви можете перевірити повний список доступних рейсів на сайті ЄвроАвтобус. Ми постійно вдосконалюємо нашу пропозицію, щоб гарантувати вам ще більший вибір квитків та перевізників.

Скільки коштує квиток на автобус до Києва?

Актуальні ціни на автобусні квитки з Польщі до Києва ви можете перевірити на нашому сайті. Вартість подорожі може змінюватися в залежності від сезону, перевізника, а також маршруту. 

Скільки триває подорож до Києва?

Дорога до Києва може тривати приблизно від 10 до 20 годин. Час подорожі залежить, зокрема, від: від місця відправлення, зупинок, обраної перевізником траси. Щоб перевірити орієнтовний час прибуття, виберіть на сайті ЄвроАвтобус сполучення, яке вас цікавить, дату та час і обирайте серед доступних автобусних рейсів до Києва. 

Що таке відкриті квитки до Києва?

Відкриті квитки — це спеціальні одноразові квитки в обидві сторони з певним маршрутом, але без зазначеної дати повернення. Умовою відкритого квитка є вибір зворотного рейсу того самого перевізника. Такий автобусний квиток дозволяє подорожувати без необхідності купувати окремі квитки на кожен маршрут. Зверніть увагу, що вимоги щодо квитка з відкритою датою можуть відрізнятися залежно від міста та системи громадського транспорту. 

Перед поїздкою завжди варто ознайомитися з правилами та доступними варіантами придбання квитків з відкритою датою подорожі.

Перевірити розклад онлайн на автобуси з Польщі до Києва:

Катовіце
Київ
Перемишль
Київ
`