EuroAvtobus - автобусні квитки
Собор у Житомирі

Автобуси до Житомира

Сервіс ЄвроАвтобус створений аби зробити ваші подорожі зручнішими. Дізнатись розклад, купити квитки на автобус онлайн з Польщі до Житомира можна тут. Детальну інформацію щодо відправлення автобусів, наприклад, автостанція, з якої буде здійснено виїзд, а також актуальний розклад автобусів з Польщі до України, ви можете перевірити на сайті.

Доїзд до Житомира автобусом

Маршрут з будь-якого міста Польщі до Житомира можна легко подолати автобусом, адже це зручніше та дешевше, ніж автівкою. На сайті ЄвроАвтобус ви знайдете квитки на пряме сполучення Краків - Житомир, Вроцлав - Житомир та з багатьох інших польських міст. 

Прямі автобусні сполучення з Польщі до Житомира

Автобуси до Житомира відправляються з Польщі щодня. Доступні сполучення: з Кракова, Вроцлава, Катовіце, Познані, Варшави, Гданська, Гдині та Лодзі. Це прямі маршрути від різних перевізників. Ви можете знайти найкращі пропозиції на нашому сайті.

Перевіряйте наявність квитків та актуальний розклад не виходячи з дому. Шукайте автобусні квитки онлайн і економте свій час.
Купити квиток

Онлайн квитки до Житомира

Актуальні ціни на автобусні квитки з Польщі ви можете перевірити на нашому сайті. Вартість подорожі може змінюватися в залежності від сезону, перевізника, а також маршруту.

Купити квитки на автобус за цим маршрутом можна на сайті ЄвроАвтобус. Початкова ціна на квиток до Житомира становить 1100 гривень. 

Якщо у вас несподівано змінились плани та ви вирішили повернути квиток, пам’ятайте, що ця процедура залежить від політики окремих перевізників, тож умови повернення квитка можуть дещо різнитись. Якщо у вас є сумніви — наша інфолінія до ваших послуг! 

Хочемо звернути увагу, що знайти детальну інформацію про повернення квитків можна в правилах перевезення наших партнерів.

Процес покупки автобусних квитків дуже простий та швидкий. Квитки завжди будуть з вами. Ви отримаєте квитки в електронній формі, на електронну адресу та повідомленням СМС. У день подорожі наш сервіс нагадає про подорож.
Зв'язатися з нами

Які маршрути курсують автобуси до Житомир?

Автобуси до Житомира курсують за такими маршрутами:
- Краків – Житомир,
- Вроцлав – Житомир,
- Катовіце – Житомир,
- Познань – Житомир,
- Варшава – Житомир,
- Гданськ – Житомир,
- Гдиня – Житомир,
- Лодзь – Житомир.
Річка у Житомирі

Скільки коштує квиток на автобус до Житомира?

Вартість квитка на автобус до Житомира може відрізнятися в залежності від обраного сполучення. Вартість квитків залежить від пункту відправлення, перевізника та обраної дати подорожі. Перевірити їх можна на сайті ЄвроАвтобус, обравши сполучення, яке вас цікавить.

Скільки триває подорож до Житомира?

Час подорожі, насамперед, буде залежати від маршруту, тож радимо обирати перевізників, котрі здійснюють невелику кількість зупинок на обраній трасі. У середньому, маршрут Вроцлав-Житомир автобус долає до 16 годин. 

Щоб отримати детальну інформацію щодо маршруту, а також часу подорожі, зверніться до нашого Центру обслуговування клієнтів або перевірте час у дорозі та деталі на нашому веб-сайті.

Чи можу я повернути куплений квиток до Житомира?

Ви можете обміняти придбаний квиток, звернувшись до нашого працівників нашої інфолінії. Зверніть увагу, що здійснення обміну квитка можливе принаймні за годину до запланованого відправлення, зазначеного у вашому поточному квитку. Пам’ятайте, однак, що можливість обміну квитка залежить від правил перевізника та наявності місць у вибраному сполученні.

Якщо у вас несподівано змінились плани та ви вирішили повернути квиток, пам’ятайте, що ця процедура залежить від політики окремих перевізників, тож умови повернення квитка можуть дещо різнитись. Якщо у вас є сумніви — наша інфолінія до ваших послуг! 

Купити автобусний квиток до Житомира онлайн:

Катовіце
Житомир
Краків
Житомир
Варшава
Житомир
Перемишль
Житомир
Гданськ
Житомир
Вроцлав
Житомир
`