EuroAvtobus - автобусні квитки
Набережна у Тернополі

Автобуси з Польщі до Тернополя

Придбати квитки на сполучення Польща-Тернопіль можна на нашому сайті. Ознайомтеся із широким вибором перевізників та заплануйте майбутню подорож до України. Доїхати до Тернополя можна автобусом, купуючи квитки онлайн — без черг, безпечно та зручно.

Автобус до Тернополя

Купуйте автобусні квитки онлайн за вигідними цінами та подорожуйте з Польщі до України, наприклад, до Тернополя. Перевіряйте доступні автобусні рейси та забронюйте автобусні білети, не виходячи з дому, на сайті ЄвроАвтобус.

Пряме сполучення з Польщі до Тернополя

Час подорожі, насамперед, буде залежати від маршруту, тож радимо обирати перевізників, котрі здійснюють невелику кількість зупинок на обраній трасі. У середньому, маршрут Краків-Тернопіль автобус долає до 11 годин. 

Щоб отримати детальну інформацію щодо маршруту, а також часу подорожі, зверніться до нашого Центру обслуговування клієнтів або перевірте час у дорозі та деталі на нашому веб-сайті.

Вирушаючи у подорож автобусом, ви можете взяти з собою ручну поклажу, а також великогабаритний багаж.

Онлайн квитки до Тернополя

ЄвроАвтобус — розширена пошукова система автобусних сполучень. Сайт дозволяє швидко і зручно шукати автобусні квитки на різні маршрути. Це стосується і Тернополя. Купити квитки на автобус до Тернополя можна зручно онлайн, уникаючи черг, не виходячи з дому.

Онлайн-транзакції та платежі на сайті безпечні на 100%. Електронний квиток у форматі PDF ви отримаєте на електронну пошту, а також у повідомленні СМС на ваш номер телефоную. Друкувати квиток не потрібно, достатньо показати водієві файл із квитком на вашому смартфоні. 
Купити квиток без реєстрації
Для бронювання квитків на автобус здійснення реєстрації на сайті не потрібна. На сайті ЄвроАвтобус ви можете зарезервувати квитки на автобус до Тернополя за лічені хвилини. Завдяки цьому ви уникнете черг до кас на автостанціях і придбаєте квиток, не виходячи з дому.

Якщо у вас виникли сумніви щодо бронювання квитків на автобус, ви завжди можете звернутися до нашого відділу обслуговування клієнтів, а ми відповімо на ваші запитання.

Електронний квиток у форматі PDF ви отримаєте на електронну пошту, а також у повідомленні СМС на ваш номер телефону. Друкувати квиток не потрібно, достатньо показати водієві файл із квитком на вашому смартфоні.
Зв'язатися з нами

Звідки відправляються автобуси до Тернополя?

Автобуси до Тернополя курсують за такими маршрутами:
- Краків – Тернопіль,
- Вроцлав – Тарнополь,
- Катовіце – Тарнополь,
- Познань – Тернопіль,
- Варшава – Тернопіль,
- Гданськ – Тернопіль,
- Гдиня – Тернопіль,
- Лодзь – Тернопіль.
Набережна у Тернополі

Скільки коштує квиток на автобус до Тернополя?

Вартість автобусних квитків до Тернополя залежить від пункту відправлення, перевізника та обраної дати подорожі. Перевірити їх можна на сайті ЄвроАвтобус, обравши сполучення, яке вас цікавить.

Скільки триває подорож до Тернополя?

Зазвичай дорога до Тернополя з Польщі займає від 9 до 15 годин. Час у дорозі залежить, зокрема, від: від місця відправлення або перевізника. Щоб перевірити орієнтовний час прибуття, виберіть на сайті ЄвроАвтобус сполучення, яке вас цікавить, дату та час і обирайте серед доступних рейсів. 

Купити квиток до Тернополя:

Катовіце
Тернопіль
Краків
Тернопіль
Варшава
Тернопіль
Перемишль
Тернопіль
Ченстохова
Тернопіль
`