EuroAvtobus - автобусні квитки
літак

Як дістатися з України до аеропортів Польщі

Серед українців, які подорожують до Польщі, декілька аеропортів є особливо популярними через їхнє розташування та розвиненість міжнародних рейсів.

Для подорожі з України автобусом до аеропортів Польщі ви можете скористатися послугами різних автобусних перевізників, які прямують безпосередньо до цих аеропортів. Ви завжди можете перевірити, які рейси прямують до аеропорту у тому чи іншому місті, на сайті або уточнити цю інформацію у нашої служби підтримки. Також можна купити автобусний квиток до міста, біля якого розташований потрібний аеропорт і дістатись туди з вокзалу зручним для вас способом: швидкісним поїздом або міським автобусом, при тому навіть встигнути відвідати місто.
Купуйте квитки онлайн з вашого міста в Україні до найближчого аеропорту, з котрого відправлятиметься ваш рейс у Польщі. 
Пошук автобусних рейсів

Ось найбільш важливі та популярні аеропорти, які можуть бути особливо зручними для українських пасажирів:

Міжнародний аеропорт Фредеріка Шопена у Варшаві (Warsaw Chopin Airport):

Warsaw Chopin Airport
Знаходиться приблизно за 10 км на південний захід від центру Варшави. Це найбільший аеропорт у країні, який обслуговує велику кількість міжнародних рейсів та є ключовим хабом для для внутрішніх та міжнародних польотів.
Цікавий факт про аеропорт: Міжнародний аеропорт Фредеріка Шопена у Варшаві має унікальну архітектурну особливість — фасад, який нагадує варшавську фортецю, що відображає історичний характер міста.

Популярні рейси:

Київ - Варшава
Львів - Варшава
Дніпро - Варшава
Вінниця - Варшава
Одеса - Варшава
Тернопіль - Варшава

Міжнародний аеропорт Йоганна Павла II у Кракові (John Paul II International Airport Kraków-Balice):

Airport Kraków-Balice
Знаходиться приблизно за 11 км на захід від центру Кракова. Цей аеропорт особливо зручний для туристів, що відвідують історичне місто та його околиці.
Міжнародний аеропорт Йоганна Павла II у Кракові, також відомий як аеропорт Баліце, здійснює прямий зв'язок з рядом європейських міст, зокрема здійснює прямі рейси до Лондона, Амстердама,  Парижа, Берліну та інших великих міст Європи.

Популярні рейси:

Київ - Краків
Львів - Краків
Дніпро - Краків
Вінниця - Краків
Одеса - Краків
Тернопіль - Краків

Міжнародний аеропорт Гданськ Леха Валенси (Gdańsk Lech Wałęsa Airport):

Gdańsk Airport
Знаходиться біля міста Гданськ на північному заході країни. Цей аеропорт приваблює туристів, що подорожують на узбережжя Балтійського моря та інші північні країни.

Популярні рейси:

Київ - Гданськ
Львів - Гданськ
Дніпро - Гданськ
Вінниця - Гданськ
Одеса - Гданськ
Тернопіль - Гданськ

Міжнародний аеропорт Катовіце (Katowice Airport):

Katowice Airport
Міжнародний аеропорт Катовіце знаходиться біля міста Катовіце в області Сілезія. Цей аеропорт слугує як важливий транспортний вузол для південно-західних та північних регіонів Польщі.

Популярні рейси:

Київ - Катовіце
Львів - Катовіце
Дніпро - Катовіце
Вінниця - Катовіце
Одеса - Катовіце
Тернопіль - Катовіце

Важливо відзначити, що всі ці аеропорти забезпечують широкий вибір міжнародних рейсів, включаючи напрямки до різних країн Європи, Азії та інших континентів. Вони також оснащені всіма необхідними зручностями для пасажирів, такими як ресторани, магазини та транспортні розв'язки, що робить подорож комфортною.
`